Yeni Game Pass Temmuz 2023 Oyunları Geliyor

Serious Sam: Siberian Mayhem, Celeste ve dahası...

Microsoft tarafından yapılan duyuru ile yeni Game Pass Temmuz 2023 oyunları ortaya çıktı. Ayın geri kalanı için dokuz oyun seçilmiş iken, sonunda da beş oyun servisten çıkacak. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Xbox Live Gold Tarihe Karışıyor: Xbox Game Pass Core Geliyor! (Güncel)


Yeni Game Pass Temmuz 2023 Oyunları Belli Oldu

TW_ComingSoon_7.18.2023-cc96898ddf62a69ac2e6

Techtonica, TOEM: A Photo Adventure ve The Cave oyunları bugün itibarıyla erişime açık iken, Maquette 19 Temmuz, Figment 2: Creed Valley ve The Wandering Village 20 Temmuz, Serious Sam: Siberian Mayhem 25 Temmuz, Venba 31 Temmuz ve Celeste de 1 Ağustos tarihinde aboneler ile buluşturulacak.

Ayın geri kalanındaki listede yer alan oyunlardan Serious Sam: Siberian Mayhem önce çıkanlardan birisi oluyor. Dördüncü ana oyun için bir genişletme paketi niteliği taşıyan oyun, bizi Sibirya bölgesine götürüyor. Hedefimiz ise, unutulmuş hikayeler, keşfedilmemiş bölgeler ve Mental sürüleri ile yapacağımız savaşlar ile dolu bir senaryo boyunca her defasında bizden bir adım ötede olacak hıyanet içerisindeki General Brand’i yakalamak.

Serious Sam: Siberian Mayhem dışında, The Cave (Double Fine Productions), Celeste (Maddy Makes Games) ve Figment 2: Creed Valley (Bedtime Digital Games) oyunlarına da bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Son olarak, 31 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla Game Pass servisinden ayrılacak olan beş oyun ise şöyle;

Exit mobile version