Need for Speed: Most Wanted (2005) Remake Sızdırıldı!

Hadi be!

Eğer paylaşıldıktan sonra silinen Twitter paylaşımı gerçeği yansıtıyorsa, önümüzdeki sene bir Need for Speed: Most Wanted (2005) Remake göreceğiz. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Assassin’s Creed 4: Black Flag Remake Mi Geliyor?


Bilhassa Need for Speed hayranlarına serinin en iyilerinin hangileri olduğunu soracak olsanız, hiç şüphesiz ki sayacakları isimlerin arasında Need for Speed: Most Wanted (2005) da yer alır.

2009 yılında EA Canada ile birleştirilen ve 2013 yılında da kapatılmış olan Black Box Games tarafından geliştirilmiş olan oyun, hayali Rockport şehrinde geçiyordu. Biz ise bir sokak yarışçısı rolüne bürünüyorduk. Şehrin en elit on beş sokak yarışçısına karşı mücadele eder iken, aynı zamanda da arabamızı çalan bir gruptan intikam alma peşindeydik.

Electronic Arts şirketinin yenilenmiş sürümler ve yeniden yapımlar ile ilgili tabusunun Burnout: Paradise Remastered ile yıkılmasının ardından, elbette oyuncular olarak günümüze taşınmasını istediğimiz oyunlar arasında Need for Speed: Most Wanted (2005) da bulunuyor. Konusu her açıldığında bahsi geçen bu oyun için bir yeniden yapım geliştiriliyormuş gibi görünüyor.

MV5BNTYwNjY3ZWEtZTFmYy00YTljLTk2ZTUtZGFjZTZhZGE2M2NlXkEyXkFqcGdeQXVyNzMzMjE5NjI@._V1_

Need for Speed: Most Wanted (2005) Remake Geliyor Olabilir!

Orijinal yapımda Çavuş Cross’ın ortağını canlandıran Simone Bailly, Twitter hesabı üzerinden “Need for Speed: Most Wanted Remake 2024’te çıkacak, eğer Cross (Dean McKenzie) ve ortağı (Simone Bailly)’yi en çok aranını avlarken görmeyi istiyorsanız BEĞENİN ve yorum yapın.” şeklinde bir paylaşımda bulundu. Her ne kadar bu paylaşım kısa bir süre sonrasında kaldırılmış olsa da, ResetEra kullanıcısı Angie bir ekran görüntüsü almayı başarmış.

Bildiğiniz gibi Electronic Arts, 2010 yılında çıkmış olan Need for Speed: Hot Pursuit oyununun Remastered versiyonunu 2020 yılında satışa sunmuştu. Görünüşe göre Need for Speed: Most Wanted (2005) de bu yolla karşımıza çıkacak bir başka oyun olacak. Resmi duyuru için gözümüz kulağımız Amerika menşeli yayıncıda.

Exit mobile version