KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Star Wars: Battlefront II Beta Testinin Süresi Uzatıldı

Star Wars: Battlefront II beta testinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Electronic Arts ise bizlere müjdeli bir haber verdi. Öyle ki, bir süre daha beta testi ile haşır neşir olabileceğiz.

Star Wars Battlefront II Beta Testinin Süresi Uzatıldı

17 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkması beklenen Star Wars: Battlefront II oyunu için beklenen beta testi, oyunu ön-sipariş ile satın alanlar için 4 Ekim 2017 tarihinde, katılımda bulunmak isteyen herkes için ise 6 Ekim 2017 tarihinde başlamıştı. Testin normalinde dün bitmesi bekleniyordu, ama belli ki Electronic Arts, oyuncuların birazcık daha beta testi ile oyalanmalarını istiyor.


The #StarWarsBattlefrontII Beta has been extended two more days! Play until Wednesday, October 11. pic.twitter.com/nxClw1if9N

— EAStarWars (@EAStarWars) 9 Ekim 2017


Resmi Star Wars Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Electronic Arts, Star Wars: Battlefront II beta testinin iki gün daha uzatıldığının müjdesini verdi. Yapılan yeni açıklamaya göre, beta testi için 11 Ekim 2017 tarihinde sona erecek. Yani oyunun tadı damağınızda kaldıysa, bir süre daha keyfini sürebilirsiniz.

Yorumlar