Battlefield 2042 Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynanabiliyor

Oyunu deneme fırsatını kaçırmayın!

Battlefield 2042 Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynanabiliyor

Oldukça sorunlu bir çıkış yapmış olan Battlefield 2042, geçtiğimiz yıl içerisinde sezonluk içerik sistemine geçiş yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde dördüncü sezonun başlamasının ardından, aktif oyuncu sayısını arttırmayı hedefleyen Electronic Arts ve DICE tarafından sunulan fırsat ile Battlefield 2042 sınırlı süreli ücretsiz oynanabilir oldu.


İlginizi Çekebilir: Steam İlkbahar İndirimi Geliyor!


Battlefield 2042 Sınırlı Süreli Ücretsiz Oldu

EA tarafından yayınlanan ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield 2042, kısa süre önce piyasaya sürülen ve önemli yenilikler içeren 4. sezonu Eleventh Hour ile adından tekrar söz ettirmeyi başarmıştı. Yeni Steam kullanıcıları, bu kampanya sayesinde 16 Mart’a kadar hem Battlefield 2042’yi, hem de Eleventh Hour’u tamamen ücretsiz olarak deneyimleme şansını elde edecekler.

Battlefield’a özel çatışma dinamiklerini Güney Afrika’nın kayalık arazilerine taşıyan 4. sezonun yeni “teke tek” odaklı haritası Flashpoint, oyuncuları bir kez daha gerçek bir savaşın tam ortasına bırakıyor; araçlar açık alanda siper alırken, oyuncular, haritanın geniş kapalı alanlarında silahlı – sıcak çatışmalara dahil oluyorlar.

Battlefield 2042’nin yeni Specialist’i, arazide serbestçe hareket edebilen pusu uzmanı Camila “Blasco”. Blasco’ya özel X6-Infiltration; düşman cihazlarının hedefe kilitlenmesini önleme, aktif tespit teknolojisine müdahale etme ve ölü bölgeler oluşturarak düşmanın silah teknolojisini bertaraf etme gibi özelliklere sahip.

4. sezondaki yenilikler:

Bir hatırlatma: Oyuncular tarafından merakla beklenen Discarded haritasının yenilenmiş hali, 4. sezonun ilerleyen zamanlarında oyuna eklenecek.

Eleventh Hour ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabiliyor iken, Battlefield 2042 sürümleri, eski nesil satın alımlar için Çifte Fırsat, EA Play ve EA Play Pro abonelik teklifleri ve oyunla ilgili diğer tüm ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi için Battlefield 2042’nin web sitesini ziyaret edebilir ve oyunu YouTube, Twitter veya Instagram’da takip edebilirsiniz.

Exit mobile version