KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Mobil İnceleme: New Star Soccer

New Star Soccer, tek bir futbolcunun kariyerine şekil verdiğimiz, bağımlılık yaratan bir futbol-RPG oyunu...Oyuna ilk adım attığımzda 16 yaşında körpecik bir futbolcuyuz. Hangi ligde başlayacağımıza karar verdikten sonra yetenek avcılarının yaptığı ufak test ile onları etkilemeye çalışıyoruz. Burada teknik, serbest, vuruş, güç, görüş ve sürat gibi oyun içinde de antrenmanlarla geliştirmemiz gereken yeteneklerimizi gösteriyoruz.


Ardından seçme şansımızın bulunmadığı, oyunun kendi belirlediği bir takımla futbol kariyerimize başlıyoruz.


İlk sözleşmeyi sormayın, kazandığımız parayla anca bakkaldan enerji içeceği alırsınız. Ekmek yoksa enerji içeceği var.

Ve İlk Maç…

İlk maçımız için formalarımızı giydik, zorlu deplasman Sivas’a gidiyoruz. Ve ilk düdükle maça başlıyoruz. Maçın anlatımı yazılarla gelirken, bizim bulunduğumuz pozisyonlarda sahada takım arkadaşlarımızın ve rakip takım oyuncularının konumlarını görüyoruz. Oyun bize ne verdiyse kafa, pas, şut, orta, top kesme, top kapma… Bütün fırsatları en iyi şekilde değerlendirip takımımıza katkımızı yapıyoruz. Maç sonu, maçtaki performansımıza bağlı olarak antrenör, takım ve taraftarlarla ilişkimiz artıyor ya da azalıyor. Ayrıca maç sonu istatistiğimize göre de yıldız puanı kazanıyoruz.Özel Hayat

İlişki deyip geçmeyin antrenörünüzle ilişkiniz kadroya alınıp alınmayacağınızı, takımınızla ilişkiniz maç içindeki fırsatlarınızı, taraftar ve kız arkadaş ilişkileriniz de sponsorları etkiliyor.


Lüks yaşantınız, giyim tarzınız, kumar hayatınız, evleriniz, arabalarınız da ilişkilerinizi etkiliyor. Nasıl etkilediğini söylemeyeyim, ama benden söylemesi kız arkadaşınızı ihmal etmeyin. Ayrıca bazı maçlardan önce “ Antrenör mü? Kız arkadaş mı?” seçimleri bu ilişkileri değiştiriyor.

Yorumlar

OYUNUN ARTI YÖNLERİ

  • Oyun hızlı ve akıcı
  • Kendini tekrarlamıyor

OYUNUN EKSİ YÖNLERİ

  • Asist ve gol krallığı sıralamasının olmaması
editör puanı
8.5
  • Grafik: 5.4/10
  • Ses / Müzik: 7.0/10
  • Hikaye / Atmosfer: 8.7/10
  • Oynanabilirlik: 9.2/10
kullanıcı puanı

5 KULLANICININ OYU

6.8
  • Puan verebilmek için giriş yapmalısınız.