KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yerli Oyun Monstrous Steam'deki Yerini Almaya Hazır

Red Disk Games tarafından geliştirilen ve farklı dövüş mekanikleriyle ilgi çekmeyi başaran Monstrous, 16 Mayıs tarihi itibarıyla Steam’deki yerini almak için hazırlanıyor.

Küçük bir ekip tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen farklı yapısıyla şimdiden birçok kullanıcıyı kendisine çekmeyi başaran yapım, kendini “yönsel yakın dövüş” oyunu olarak tanımlıyor. 16 Mayıs’ta erken erişim aşamasına girecek olan ve oyuncuların desteğiyle gelişerek, gerçek performansına ulaşma amacı taşıyan Monstrous, umut vaat eden oyunlar arasına girmeye şimdiden aday!

Monstrous’un yapımcılarıysa oyunlarını şöyle açıklıyorlar: “Dark Souls'un dövüş temposunu, Jedi Academy'nin düellolarını, Legacy of Kain: Soul Reaver ve Vampire: the Masquerade Bloodlines'ın dünya inşasını beğeniyor musunuz? Peki Amiga veya DOS’ta oynadığınız Moonstone: A Hard Day's Knight'ta arkadaşlarınızın mezarını soymayı tebessüm ile mi hatırlayanlardan mısınız? Tüm bunları sanayi devriminde, karanlık bir fantazi dünyasının tam ortasında yaşamaya ne dersiniz? Öyleyse ”aynı görev peşindeki rakipler” formülünü diriltme yolculuğumuza sizi de davet etmek isteriz.”

Artık klasikleşmiş oyunları kendilerine örnek alarak yola devam eden Red Disk Games’in Monstrous için yayınladığı videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunun Steam sayfasını ise bu adrese tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar