KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeniden Yapım Crash Team Racing, VGX 2018'de Duyurulabilir

Oldukça uzun bir zamandan sonra, PlayStation kullanıcılarının hayranı oldukları Crash Bandicoot ve Spyro üçlemeleri, yeniden yapılarak mevcut nesle taşınmışlardı. Ancak tabi ki oyuncular olarak beklentilerimiz devam ediyor; çünkü, mevcut nesle gelmesini ısrarla istediğimiz oyunlardan bir tanesi de Crash Team Racing. Serisine farklı bir yapıda yaklaşan bu oyun, bizleri en az Crash Bandicoot kadar kendisine bağlamıştı ve kısa bir süre önce yaşanan enteresan bir gelişmeye bakılırsa, ActivisionCrash Team Racing için de bir iyilik düşünüyor. 

Yeniden Yapım Crash Team Racing, VGX 2018'de Duyurulabilir

Gelişme ise PlayStation Access sunucusu Hollie Bennett tarafından Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile ortaya çıktı. Öyle ki, Bennett tarafından paylaşılan resimde, turuncu renk iki büyük zar ve beraberindeki "Sliding into the Game Awards on 6/12" notu görülüyor. 

Öncelikle, yapılan bu sürprizin Crash Team Racing ile ilişkilendirilmesinin nedenlerinden biri, benzer bir sürprizin Spyro Reignited Trilogy duyurusu öncesinde yapılmış olmasıydı. Bir diğeri ise, notta yer alan 'sliding'in Crash Team Racing oyunundaki ehemmiyeti ve küçük arabalarla yapılan yarışlarda, virajları arabamızı kaydırarak döndüğümüz ilk oyun olması. 

Bu senenin VGX 2018 şovu Geoff Keighley tarafından söylendiği kadar unutulmaz olacakmış gibi görünüyor. Zaman daraldıkça heyecanımız da artıyor tabi ki. Bakalım ortaya atılan iddiaların ne kadar doğru çıkacak? Crash Team Racing duyurusu yapılacak mı? Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar