KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeni Yıla Girmeden Fallout 76'ya Girmeyi Unutmayın

Eğer Fallout 76 sahibiyseniz, ama henüz başlamadıysanız, sizleri oyuna girmeye teşvik edecek bir haberimiz var. Bu sene bitmeden PlayStation 4PC ve Xbox One platformları fark etmeksizin, Fallout 76 oyununa giriş yaparsanız, klasik Fallout oyunlarına çekiliş olmaksızın sahip olmaya hak kazanmışsınız demektir.

Yeni Yıla Girmeden Fallout 76'ya Girmeyi Unutmayın

Uzun zamandır sessiz olan Fallout serisi, bu sene çıkışını yapmış olan Fallout 76 ile geri döndü. Ancak bu geri dönüş, sizin de çok iyi bildiğiniz gibi facia üstüne facia yaşanmasına neden oldu. Öyle tahmin ediyoruz ki Bethesda Softworks, bu yılın bir an evvel bitmesini istiyordur. Ancak yılı kapatırken de biz oyunculara hoş bir yeni yıl sürprizi yapmayı da ihmal etmediler.

Twitter hesabı üzerinden yeni bir duyuru yapan Bethesda, bu yıl bitmeden Fallout 76 oyununa giriş yapan oyunculara PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları fark etmeksizin Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel oyunlarının yer alacağı Fallout Classic Collection paketinin hediye edileceğini duyurdu. Bu pakete, Fallout 76 oyununu PC platformunda ön-sipariş ile alanlar ek bir ücret ödemeden sahip olmuşlardı. Artık herkes sahip olabilir. Tabi ki üstteki şartı yerine getirmek koşulu ile.

Şimdilik Fallout Classic Collection hediyesi için tam bir tarih verilmiyor, ama Ocak ayının başlarında dağıtıma başlanması bekleniyor. Bir diğer muallakta kalan konu ise, bu oyunları PC platformunda nasıl oynayacağımız. Muhtemelen Battle.net masaüstü uygulamasına benzer bir uygulama kullanılacaktır diye düşünüyoruz, ama tabi ki kesin bir bilgi için Bethesda tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekecek. Gelişmeler için bizi takipte kalın.

Yorumlar