KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeni Kamuflaj ve Specialist Karakteri CoD: Black Ops 4'e Geldi

11 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan devasa Operation Absolute Zero güncellemesi ile yenilenen Black Market sistemi, her hafta güncelleniyor. Ne var ki, bu hafta Noel haftası olduğu için, Activision ve Treyarch Studios da oyunculara bir parça kıyak geçmeyi de çok görmüyorlar. Kısa bir süre önce Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile yeni bir kamuflaja ek olarak, yeni bir Specialist birimi de Call of Duty: Black Ops 4 oyununa katıldı.

Öncelikle kamuflaja bir göz atalım. Cipher Reactive Camo adıyla bulabileceğiniz kamuflaj, daha önceden gördüğünüz bir kamuflaj değil. Bir diğer deyişle, tamamı ile yeni diyelim. Tanımlamayı isterdik, ama neyse ki Treyarch Studios, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile bizi bir uğraştan kurtarmış oldu.


Display your digital dominance.

Unlock the Cipher Reactive Camo, available now as a Special Order on PS4. #BlackOps4⁠ ⁠ pic.twitter.com/e9TQkPypE9

— Call of Duty (@CallofDuty) 26 Aralık 2018


Diğer yandan, yeni Specialist birimi ise Takeo Masaki'nin Ultimus versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. 800 COD puanı puanı karşılığında alabileceğiniz bu arkadaş, daha önceden Call of Duty: World At War ve Call of Duty: Black Ops oyunlarında yer almışken, Call of Duty: Black Ops III oyununda ise kısa bir süreliğine görünmüştü. 

Ultimus ekibinden Richtofen, geçtiğimiz hafta yayınlanmış olan güncelleme ile Black Market sistemindeki yerini almıştı. Dempsey ve Nikolai ise halihazırda  Contraband sisteminde sizi bekliyor olduklarını hatırlatmadan geçmeyelim.

Yorumlar