KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeni Call of Duty: WWII İçeriği Shipment 1944 Mü Olacak?

Call of Duty: WWII oyununun ilk indirilebilir içeriği The Resistance, ilk olarak PlayStation 4 platformu için 30 Ocak 2018 tarihinde, bir ay sonrasında ise PC ve Xbox One platformları için yayınlanmıştı. Call of Duty: WWII için yayınlanacak olan sıradaki indirilebilir içerikten şimdilik bahsedilmiyor, ama bazı PlayStation 4 sahipleri, PSN üzerinde Call of Duty: WWII için Shipment 1944 adı altında bir içeriğin kısa süreli olarak göründüğünü bildirdiler.

Yeni Call of Duty WWII İçeriği Shipment 1944 Mü Olacak

Sledgehammer Games cephesi şu an için hem üçüncü topluluk etkinliğinin, hem de henüz bahsedilmiyor olsa da ikinci indirilebilir içeriğin hazırlıklarını sürdürüyor. İkinci indirilebilir içeriğin ne olacağı ve ne zaman yayınlanacağı belirsiz, ama kesin olan bir şey varsa, o da öncelikli olarak PlayStation 4 platformu için indirilmeye sunulacağı. Bununla bağlantılı olarak, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, PlayStation Network üzerinde Call of Duty: WWII ile ilgili olarak Shipment 1944 bir içeriği kısa süreli olarak kendisini gösterdi. 

Şimdilik Activision bunun neyle bağlantılı olduğunu açıklamış değil, ama hatırlayacağınız üzere Call of Duty 4: Modern Warfare oyununda Shipment adı altında bir harita var. Satışa sunulan her yeni Call of Duty oyununun indirilebilir içeriklerinde, eski oyunlarda gördüğümüz bazı haritaların mevcut oyuna temasına uyarlanarak taşındığını da biliyoruz. Hal böyle olunca, bir ihtimal, bu Shipment haritasının Call of Duty: WWII oyununun temasına uyarlanarak Shipment 1944 şeklinde yeni içeriğe adını vermiş olabileceği sonucuna ulaşıyoruz. 

Tabii ki bu tahminimizin ne kadar doğru olduğunu ise ikinci içerik duyurulduğunda görmüş olacağız. Bakalım bu Shipment 1944 esasında neye işaret? Bekleyelim ve görelim.

Yorumlar