KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeni Call of Duty: WWII Etkinliği Yakında Başlıyor

Call of Duty resmi Twitter hesabı üzerinden kısa bir süre önce  Sledgehammer Games tarafından yapılan yeni bir durum güncellemesi, Call of Duty: WWII oyununun çoklu-oyuncu tarafının  hareketliliğine hareketlilik katacakmış gibi görünüyor. Eğer ilk iki topluluk etkinliğini beğendiyseniz, o zaman bu hafta sonu sizin için epey zevkli geçecek demektir. Bunun nedeni ise, sıradakinin bu Cumartesi başlayacağını söyleyebiliriz.

Yeni Call of Duty WWII Etkinliği Yakında Başlıyor

Call of Duty: WWII için yapılan topluluk etkinlikleri serisi ilk olarak Winter Siege ile başlamıştı. Herhangi bir koşul gerektirmeksizin, isteyen bütün Call of Duty oyuncularına açık olan bu topluluk etkinliklerinin ikinci adımı ise Resistance ile atılmıştı. Şimdi ise bir üçüncüsü yaklaşıyor. Call of Duty resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan yeni durum güncellemesine göre bir sonraki topluluk etkinliği St. Patrick’s Day (Aziz Patrick Günü) ile bağlantılı olacak.

Sizlerin de yukarıdaki Twitter gönderisinde de gördüğü üzere Captain Butcher ile ilgili bir .gif animasyonu ve hemen altında da Türkçe meali "İyi şansı bulmak zordur, asker. Gelecek olana kendini hazırla." olan bir yorum bulunuyor. Eğer  Captain Butcher size tanıdık gelmediyse, kendisinin Winter Siege ve The Resistance adı altındaki ilk iki topluluk etkinliği sırasında, Headquarters modunda yer alan bir karakter olduğunu söyleyelim. Öte yandan, söz konusu St. Patrick’s Day olduğu ve bu özel günün 17 Mart 2018 tarihinde kutlanacağını göz önünde bulundurursak, oldukça yakın bir zamanda, en azından Cumartesi gününden önce bu yeni etkinlik ile ilgili detaylı bilgilere ulaşacağımızdan şüphemiz yok. Belki bugün gün içerisinde bile gelebilir. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar