KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Yeni Battlefield, Önümüzdeki Hafta Duyurulacak

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştığımız haberimizde, Battlefield 1 oyuncularının uzun zamandır çözmeye çalıştıkları bulmacayı en nihayetinde çözdüklerini sizlere aktarmıştık. Bulmacanın çözülmesinin ardından ise, yeni Battlefield  oyunu duyurusunun 23 Mayıs 2018 tarihinde yapılabileceği sonucuna varılmıştı. Görünen o ki bu gerçek olacak. 

Yeni Battlefield, Önümüzdeki Hafta Duyurulacak

Yeni Battlefield oyununun duyurusu için büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu zamana kadar yeni oyun hakkında birçok söylenti çıkmıştı. Adının bir yandan Battlefield V olacağı iddia edilirken, zaman içinde birisi EA DICE çalışanından olmak üzere iki defa da Battlefield: Bad Company 3 olacağı söylenmişti. Ama artık gerçeği öğrenmek için fazla bir zaman beklememiz gerekmeyecek.

Bugün bir komedyen olan Trevor Noah, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile yeni Battlefield oyununun örtüsünün gerçekten de 23 Mayıs 2018 tarihinde açılacağını duyurdu. Noah'un komedyen olması sizi şaşırtmasın; çünkü, kendisi,duyurunun yapılacağı ve YouTube, Twitch ve Mixer üzerinden de TSİ 23:00'te canlı olarak yayınlanacak olan etkinliğin sunucusu olacak.


#ad The rumors are true (rumors that I started, but still...) I will be hosting the @Battlefield Live Reveal on Wed, May 23rd. Catch it streaming live on the #Battlefield YouTube. V EXCITING! pic.twitter.com/7B3fpTpQ6x

— Trevor Noah (@Trevornoah) 16 Mayıs 2018


Trevor Noah'un ardından EA DICE SE cephesinden Kıdemli Video ve Medya Yönetmeni Randy Evans, ki kendisi duyuru fragmanının hazırlandığını söyleyen isimdi, 23 Mayıs 2018 tarihi onayladı.


May 23rd. You better V there! #Battlefield

— Randy Evans (@killat0n_) 16 Mayıs 2018
Yorumlar