KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

X018'deki Inside Xbox Programı Detayları Paylaşıldı

Uzun bir zamandan sonra bir geri dönüş yapacak olan X018 ile biz oyuncular için hareketli geçecek olan bir hafta sonu daha yaklaşıyor. 10 - 11 Kasım 2018 tarihlerinde Meksiko şehrinde düzenlenecek olan etkinlikte aylık olarak canlı yayınlanan Inside Xbox programının da yeni bölümü gerçekleştirilecek. Tabi ki söz konusu büyük bir etkinlik olunca, bu etkinlik sırasında gerçekleştirilecek olan programın içerik detaylarını da merak etmiyor değildik. Microsoft da kısa bir süre önce program ile ilgili birkaç detayı paylaştı.

X018'deki Inside Xbox Programı Detayları Paylaşıldı

Major Nelson tarafından internet sayfası ve Twitter hesabı üzerinden paylaşılan detaylara bakacak olursak, Inside Xbox, aradaki zaman farkından dolayı ülkemizde 11 Kasım 2018 Pazar günü, TSİ  00:00'da başlayacak. İki saat kadar sürecek olan programı, tercihinize göre MixerTwitchYouTubeFacebook ve Twitter üzerinden izleyebileceksiniz.

Bu zamana kadar izlediklerimiz arasındaki en muazzam bölümün olacağı iddia edilenbu ayın Inside Xbox programına Phil Spencer, Matt Booty, Helen Chiang ve daha birçok önemli ismin katılımda bulunacak. Sırf buradan bile ne kadar iddialı olacağını tahmin edebiliyoruz. Crackdown 3, Minecraft, Sea of Thieves, State of Decay 2, Forza Horizon 4 ile ilgili yeni duyuruların yapılacağı programda, bizler için birkaç sürpriz de hazırlanmış. Ayrıca PUBG ile ilgili büyük bir de duyurunun yapılacağına dikkat çekilirken, Shadow of the Tomb Raider oyununun bu ay içerisinde yayınlanacak olan The Forge isimli ilk indirilebilir içeriğine de bir gösterim yapılacağı söyleniyor. 

Son olarak, Xbox Game Pass servisi de es geçilmeyecek. Öyle ki, Major Nelson, Inside Xbox yayını sırasında bir düzineden fazla oyunun duyurusunun yapılacağını da belirtiyor.

Yorumlar