KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Warner Bros. Montreal, Yeni Bir Batman Oyunu Mu Geliştiriyor?

Son dönemde çıkmış olan birçok Batman oyunu, Rocksteady Studios imzasını taşıyor. Her ne kadar son çıkan Batman: Arkham Knight oyununun PC versiyonu epey olaylı bir süreçten sonra ayağa kalkabilmiş olsa da, genel olarak birbirinden kaliteli oyunlar görmüştük. Peki 2016 yılında çıkmış olan Batman: Arkham VR sonrasında, Rocksteady Studios ve Batman serisi için sırada ne var? Şimdilik kesin bir açıklama yapılmış değil, ama eğer yaşanan hadise ve yapılan açıklama bir şeylere işaret ise, ki öyle gibi görünüyor, Warner Bros. Montreal, DC evrenine odaklı bir Batman projesi üzerinde çalışıyor olabilir.

Warner Bros. Montreal, Yeni Bir Batman Oyunu Mu Geliştiriyor

Sızıntının kaynağı ise Warner Bros. Montreal stüdyosunun ta kendisi oldu.  Warner Bros. Montreal asistan üretici Valerie Vezina, Twitter hesabı üzerinden ilginç bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Öyle ki, arkadan çekim ve üzerinde  Batman: Court of Owls baskılı bir tişört vardı. Bu tişört ise büyük bir ilgi odağı oldu haliyle.

Bu paylaşımın üzerinden yaklaşık bir ay geçtikten sonra Yaratıcı Yönetmen Patrick Redding, Twitter üzerinden The Game Awards 2018 şovunda yer alacaklarıyla ilgili iddiaları yalanladığı iki paylaşımda bulundu. Ne var ki, bu iddiaları yalanlarken, olası bir Batman oyununun da geliştirilme aşamasında olduğunu açık etti.

Patrick Redding tarafından yapılan açıklamaya göre, işin henüz göz kamaştırıcı tarafı ile ilgilenmiyorlarmış. Ekibin sıkı çalışmasını göstermek ve coşkusunu paylaşmak için WB ortakları ile görüşmeye gitmişler. Son olarak, hayranların bir şey duymak için ne kadar istekli olduklarının da farkında olduklarını söyleyen Redding, sabırlı olmamızı istiyor. Bundan sonrasında ise yorum, tabi ki sizin.

Yorumlar