KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Uncharted Filminin Artık Bir Senaryosu Var!

Neredeyse yılan hikayesine dönen Uncharted serisinin beyaz perde uyarlaması için artık her şey rayına oturdu. Öyle ki, filmin yazarlığını yapan Joe Carnahan, beyaz perde uyarlaması için senaryo yazımı işleminin tamamlandığını resmi olarak duyurdu.

Uncharted Filminin Artık Bir Senaryosu Var!

2014 yılında, Seth Gordon tarafından 2015 yılının çekimlerine başlanacağı söylenen Uncharted serisinin beyaz perde uyarlaması, ne yazık ki başlarda yaşanan yönetmen üstüne yönetmen kayıplarından dolayı bir türlü beklenen aşamaya geçememişti. Ne var ki, geçtiğimiz senenin sonlarına doğru aranan kanın bulunduğunu sizlerle paylaşmıştık. Night at the Museum ve Stranger Things yapımlarının da yönetmenliğini yapmakta olan Shawn Levy, artık projeye yön verecek olan değişmez isim olarak bayrağı devralmıştı. Bu haber ile birlikte derin bir nefes alan oyuncular olarak bizler, sıradaki müjdeli haberleri beklemeye koyulmuştuk.

Aradan geçen yaklaşık iki buçuk aylık bir süreden sonra bir başka müjdeli haber daha bizlerle paylaşıldı. Filmin yazarlığını yapan Joe Carnahan, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir resim ile Uncharted'ın beyaz perde uyarlaması için senaryo yazımı işleminin tamamlandığını resmi olarak duyurdu.


Evet, sizlerin de hemen yukarıda gördüğü paylaşımın altında yazan "Baştan aşağı tamamlandı. Artık GERÇEK iş başlıyor. Eğer Hollywood genelinde daha etkileyici derecede klas bir aksiyon senaryosu varsa, okumayı isterim, çünkü bu şey bir CANAVAR." yorumu her şeyi özetliyor. Uzun zamandır beklediğimiz müjdeli haberlerden bir tanesini daha aldık. Az biraz da heyecanlanmadık değil. Şimdi ise sırada oyundaki karakterler için uygun oyuncu seçimleri ve çekimlere başlanması aşamaları var. Umarız bir an evvel uygun oyuncular bulunur ve çekimlere başlanır; çünkü, filmi izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Yorumlar