KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Ubisoft'un E3 2017 Konferans Tarihi Belli Oldu

Bu aralar Ubisoft cephesi oldukça hareketli günler geçiriyor. Bildiğiniz gibi dün, yeni Assassin's Creed, Far Cry 5 ve The Crew 2 oyunlarının resmi duyuruları yapılmıştı. Uzun zamandır söylentilerle varlığını sürdüren bu oyunların en nihayetinde onaylanmış olmaları, bizleri tabi ki de heyecanlandırmıştı. Bugün ise bu duyuruların devamında, yine Ubisoft tarafından E3 2017 fuarında yapılacak olan basın konferansının tarih duyurusu yapıldı.

Ubisoft'un E3 2017 Konferans Tarihi Belli Oldu

13 - 15 Haziran 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2017 fuarı için halihazırda Microsoft, Sony, Bethesda ve Nintendo, yapacakları basın konferansı için tarih duyurularını yapmışlardı. E3 fuarlarının aranan isimlerinden olan Ubisoft ise bu zamana kadar bu konuda hiçbir şekilde kapak kaldırmamıştı, ama dün yaşanan hareketliğin arkasından en nihayetinde beklediğimiz haber geldi. Fransız geliştirici tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, 12 Haziran 2017 Pazartesi günü TSİ 23:00 sıralarında Ubisoft sunumu başlayacak.

Bu senenin E3 fuarındaki Ubisoft sunumu, en az bir önceki kadar hareketli geçeceği aşikar. Özellikle de 2017 finansal yılının sonuna kadar, yani 31 Mart 2018 tarihine kadar yeni Assassin's Creed oyunu, Far Cry 5 ve The Crew 2 oyunlarının çıkacağını hesaba katacak olursak, seyir zevkinin oldukça yüksek olacağına hiç şüphemiz yok. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar