KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Ubisoft, Far Cry 5'i, Yeni Assassin's Creed'i ve The Crew 2'yi Duyurdu

Fransız geliştirici ve yayıncı Ubisoft, oyun dünyasının önde gelen büyük şirketlerinin geleneği olan ve üç ayda bir yapılan mali durumu üzerine yaptığı konferansını bugün itibarıyla gerçekleştirdi. Şirketin genel durumuna bir bakışın atıldığı bu konferansın ardından tabi ki de biz oyuncuları fazlasıyla ilgilendiren duyurular da yapılmadı değil. 

Ubisoft, Far Cry 5'i, Yeni Assassin's Creed'i ve The Crew 2'yi Duyurdu

Bildiğiniz gibi özellikle de son zamanlarda gerek yeni Assassin's Creed oyunu ve Far Cry 5 ile ilgili söylentiler haddinden fazlalaşmıştı. Bizler de bu söylentiler ışığında gözlerimizi Ubisoft'a çevirmiş ve büyük bir heyecan ile resmi duyuruların ve detaylı bilgilerin ne zaman geleceğini beklemeye başlamıştık. O gün sonunda geldi, çattı. Ancak hesapta olmayan The Crew 2 de bir ilave oldu.

Ubisoft şirketinin Twitter hesapları üzerinden yaptığı duyurular ile yeni Assassin's Creed, Far Cry 5 ve The Crew 2 resmi olarak duyuruldu.Sizlerin de hemen yukarıda gördüğü üzere, bugün Ubisoft tam anlamıyla bir duyuru fırtınası koparttı. Yeni Assassin's Creed ve Far Cry 5 duyurusunu büyük bir sabırsızlıkla bekliyorduk, ama The Crew 2 cidden büyük bir sürpriz oldu. Gerçi The Crew oyununun halihazırda 12 milyon kayıtlı kullanıcı barajını geçtiğini hesaba katacak olursak, demek ki bu, Ubisoft için bir devam oyunu yapmak için yeterli bir sebep olmuş. 

Ubisoft şimdilik duyurular haricinde bahsi geçen oyunların içeriğine dair herhangi bir bilgi vermedi, ama onaylanan bilgiye göre, yeni Assassin's Creed, The Crew 2 ve Far Cry 5, 31 Mart 2018 tarihinde sona erecek olan 2017 mali yılı içerisinde bizlerle olacak. Bu da demek oluyor ki, E3 2017 fuarında Ubisoft bombaları ardı ardına patlatacak.

Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar