KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

TWD Final Sezonunun Son Bölümlerine Epic Games Store Sürprizi

The Walking Dead serisinin final sezonu, Telltale Games stüdyosu ile ilgili olarak yaşanan hadiseler dizisinden sonra, önümüzdeki ay kaldığı yerden devam edecek. Ancak çıkış tarihi gelmeden önce, enteresan bir gelişme yaşandı. Öyle ki, eğer final sezonunun PC versiyonunu, ön-siparişe açıldıktan sonra veya ilk bölümün çıkışı ile Steam veya diğer çevrimiçi mağazalardan satın aldıysanız, herhangi bir sorun olmadan son iki bölümü de indirecek ve oynayabileceksiniz. Eğer final sezonunu paket olarak almak yerine bölüm bölüm satın almışsanız, son iki bölümü, Epic Games Store üzerinden indirmek durumundasınız. 

TWD Final Sezonunu Son Bölümlerine Epic Games Store Sürprizi

Bu gelişme Variety sitesine yansıyan haber ile ortaya çıktı. Skybound Games Üst Yöneticisi Ian Howe ve Skybound Interactive Başkanı Dan Muray ikilisi tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, Epic Games, The Walking Dead serisinin final sezonunun tamamlanabilmesi için, orijinal geliştirici ekibinin bir araya getirilmesinde Skybound Games stüdyosuna fazlaca yardımcı olmuş. Bu yardımın da tabi ki bir karşılığı olmalıydı. Skybound Games, bu yardımın karşılığını Epic Games ortaklık anlaşması imzalayarak vermiş. Bu da tabi ki final sezonunun son iki bölümünün Epic Games Store mağazasına özel olması anlamına geliyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, eğer final sezonunun bütün bölümlerini en başından aldıysanız, endişelenmenize hiçbir şekilde gerek yok. 

Son olarak, sıradaki The Walking Dead: The Final Season - Episode 3: Broken Boys bölümünün, 15 Ocak 2019 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için yayınlanacağını bir kez daha hatırlatalım.

Yorumlar