KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

TWD: A New Frontier'ın Yeni Bölümünün Çıkış Tarihi Kesinleşti

İlk iki bölümü geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanmış olan The Walking Dead: Season 3 - A New Frontier, iyi bir senaryo başlangıcı yaptı diyebiliriz. Ne var ki, bölüm bölüm yayınlandığı için devamında nelerin olacağını da fazlasıyla merak ediyoruz. Bunun için de haliyle yeni bölümü bekliyoruz. Peki yeni bölüm ne zaman çıkacak? Geçtiğimiz ay Telltale Games tarafından yapılan duyuru ile Above the Law adı verilmiş olan yeni bölümün bu ay içerisinde çıkacağı söylenmişti. Bugün ise artık elimizde kesin bir çıkış tarihi var.

TWD A New Frontier'ın Yeni Bölümünün Çıkış Tarihi Kesinleşti

İkinci sezonun birkaç yıl sonrasındaki bir zamanda geçmekte olan The Walking Dead: Season 3 - A New Frontier, tüm hızıyla devam ediyor. Halihazırda ilk iki sezonun kullanıcılara sunulduğu oyunun üçüncü bölümü ise büyük bir merakla bekleniyor. Bu bağlamda ise, geçtiğimiz ay sizlerle paylaşmış olduğumuz haberimiz ile birlikte yeni bölümün bu ay içerisinde yayınlanacağını öğrenmiştik. 

Bugün ise PAX East 2017 etkinliği sırasında yeni bölümün yayınlanacağı kesin tarih Telltale Games tarafından duyuruldu. Above the Law adı verilmiş olan yeni The Walking Dead: Season 3 - A New Frontier bölümü, stüdyo tarafından yapılan açıklamaya göre 28 Mart 2017 tarihinde Kuzey Amerika3 Nisan 2017 tarihinde de Avrupa için yayınlanacak. Bakalım yeni bölümde Clementine ve beraberindekilerin başlarına neler gelecek?

Yorumlar