KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

TWD: A New Frontier'ın Yeni Bölümü Yakında Geliyor

Clementine ve arkadaşlarını özlediniz mi? Eğer özlediyseniz, o zaman bir sonraki buluşmamıza da hazırlıklı olun; çünkü, yeni bölüm yakın bir zamanda bizlerle olacak. Telltale Games tarafından yapılan açıklama ile sıradaki bölümün çıkış tarihi kesinlik kazandı. İşin güzel yanı ise fazla beklemeyeceğiz.

TWD A New Frontier'ın Yeni Bölümü Yakında Geliyor

Robert Kirkman'ın elinden çıkmış olan çizgi roman serisine dayandırılarak hazırlanmış olan The Walking Dead oyun serisinde maceramız, yeni sezonda tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yılın sonlarında açılışını yapan The Walking Dead: A New Frontier, birbirine bağlı Ties That Bind' Part I ve Ties That Bind' Part II bölümleri ile beğenimize sunulmuştu. İlk iki bölümün aynı anda sunulmasından olsa gerek, üçüncü bölüm için epey bir süre beklemek durumunda kalmıştık. Öyle ki, Above the Law adı altında yayınlanmış olan üçüncü bölüm ile üç ay sonra, yani 28 Mart 2017 tarihinde buluşmuştuk. Bu kadar gecikme tabi ki de dördüncü bölümün ne zaman yayınlanacağını da merak etmemize neden olmuştu. Ama neyse ki müjdeli haber geldi. Yapılan resmi açıklama ile Thicker Than Water adı altında yayınlanacak olan dördüncü bölümün çıkış tarihi kesinleşti.

Telltale Games tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamaya bakılırsa, üçüncü bölümün kaldığı yerden devam edecek olan dördüncü bölüm, PlayStation 4PC  ve Xbox One  platformlarında önümüzdeki hafta, 25 Nisan 2017 tarihinde bizlerle olacak.

Bölümün çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Yorumlar