KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

TWD: A New Frontier'ın Son Bölümü İçin Tarih Verildi

The Walking Dead: A New Frontier için artık veda zamanı yakında gelip çatacak. Geçtiğimiz Aralık ayında başladığımız soluk soluğa macera yayınlanacak olan son bölümün tarihi Telltale Games tarafından yapılan açıklama ile ortaya çıktı.

TWD A New Frontier'ın Son Bölümü İçin Tarih Verildi

Büyük bir sabırsızlıkla beklemiş olduğumuz The Walking Dead: A New Frontier, artık veda etmeye hazırlanıyor. İkinci sezonunun birkaç yıl sonrasında geçen senaryosu ile bizlere gerilimli olduğu kadar eğlenceli de olan bir maceraya davet etmiş olan oyunumuzun beşinci bölümü yakın bir zamanda yayınlanacak.

Telltale Games stüdyosu tarafından yapılan açıklama ile From the Gallows adı altında yayınlanacak olan yeni bölüm, PlayStation 4Xbox OnePC platformları ile iOS ve Android tabanlı cihazlar için 30 Mayıs 2017 tarihinde bizlerle olacak. Stüdyo tarafından bu zamana kadar yayınlanmış olan en iyi oturtulmuş bölüm olacağı söylenen From the Gallows ile birlikte çöküşün eşiğinde olan Richmond'ı bulacağız. Buna ek olarak, bu zamana kadar verdiğimiz bütün kararlar ve kurduğumuz bütün bağlar ışığında kimin Javier'in korumacı yönüne güvendiğini ortaya çıkartacak.

Yorumlar