KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Turuncu Levye Geri Dönüyor!

Oyun dünyasının efsanevi isimlerinden olan Turuncu Levye, verdiği uzun aranın ardından tekrar okurlarının ve takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Turuncu Levye Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

İlerleyen zamanlarda oyun sektörünün en güncel olaylarını ve gelişmelerini bizden takip edebilecek, donanım incelemelerine göz atabilecek ve yeni oyunlar hakkında en kaliteli içerikleri bizlerden öğrenebileceksiniz.

Öncelikle internet sitesi alanında başlayacak olan maceramız, ilerleyen zamanlarda YouTube tarafına da sıçrayacak. Böylece oyun dünyasını hem yazılı hem de görsel içeriklerle Turuncu Levye'den takip edebileceksiniz.

Bizi özlediğinizi biliyoruz, biz de sizi özledik.

Turuncu Levye Hakkında

TuruncuLevye.com, 2013 yılında CNT İnteraktif Bilgi Teknolojileri Yazılım San. ve Tic. A.Ş tarafından kurularak yayın hayatına başlamış bir oyun portalıdır. Şirket ayrıca farklı internet girişimlerini de başarıyla hayata geçirmiştir.

Faaliyetlerini İzmir'de sürdüren Turuncu Levye'nin faaliyet amacı; oyunculara oyunlar hakkında haber, inceleme, video ve dosya konuları üzerine içerikler sağlarken, bunlarla beraber gerek videolu gerekse de yazılı özel içerikler de üretmektir. Bir yandan oyuncuların bilgi ihtiyaçlarını karşılamak, öte yandan oyunculara özel bir televizyon kanalını internetten ulaşılabilir hale getirmektir.

Yazar: Berk Demirci

1 Kas 2019

Yorumlar