KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Türk Oyunu War of Life: Shoot to Live Geliyor

7 kişi tarafından geliştirilen War of Life bir FPS oyunu. CryEngine 3 ile geliştirilen oyun aynı zaman Crytek tarafından da lisanslanmış. Magic Voltage oyun stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, stüdyonun da ilk oyunu olacak. Ayrıca stüdyo başka projelere başlama kararı da almış durumda. Oyunun ana konusu uzaylılara karşı savaş masum ve güçsüz insanlar olacak. Stüdyo ise kendi oyununu şu şekilde tanıtıyor:

"War of Life: Shoot to Live projemizden biraz bahsedersek şunları söylemek doğru olur: Uzaylılar tarafından ele geçirilmiş bir ada ve onlarla yaşamaya çalışan yağmacılar ile olan savaşınızı anlatacak olan projemizde. Büyük bir askeri güce sahipsiniz ama bunun neredeyse hiç bir kısmını kullanamıyorsunuz çünkü uzaylılar sizin saldırılarınıza gerçekten kolay cevap veriyor olacak. Bu yüzden de özel kuvvetler tarafından seçilen özel bir asker tek başına o adada mücadele etmek zorunda ve tahmin ettiğiniz gibi o asker sizsiniz. Ya yaşayacak ve Dünya'yı büyük bir tehditten kurtaracaksınız ya da ölecek ve Dünya'nın sonunu getirecek kadar güçlü bir tehdit ile insanlığı baş başa bırakacaksınız.

Oyun içinde aktif olarak helikopter, araba ve tanklar kullanabileceksiniz. Açık dünya adını verdiğimiz harita mantığını uyguladığımız oyunda, özgürce geçebilecek ve kendi hedeflerinizi kendiniz yaratacaksınız. Özel Kuvvetlerin size verdiği bu önemli görevde sizden istenilen hedeflere ulaşmanız bazen 5 dakika bazen 6 saat sürebilir, bu yüzden ya şanslı olmalısınız ya da gittiğiniz yolu bilmelisiniz. Gizli mekanları keşfetmeli ve işinize yarayacak ekipmanı sağlamalısınız.

Magic Voltage Game Studios olarak bu projeye gerçekten büyük çaba sarf ediyoruz ve bir Türk ekibi olarak oyunun en iyi şekilde olmasını istiyor ve defalarca test ediyoruz. Umarız bu farklı havaya sahip olan oyunumuza alışabilir ve yaşam savaşını en iyi şekilde verebilirsiniz.

Bize http://www.magicvoltage.com/sitemizden ulaşabilir ve yakında aktif hale getireceğimiz bağış kısmından oyunumuza destek olabilirsiniz. "

Oyunun resimleri mevcut. Kısa bir süre sonra ise ilk tanıtım videosu yayınlanacak. Buradan sonrasında en önemli unsur stüdyonun durumuna göre yorum yapmak olacaktır. Desteksiz ve bağımsız bir oyun stüdyosu olarak çalışan bu ekibin ortaya koyduğu oyunu Crysis ile karşılaştırmamak gerek. Eleştirilerin yapıcı olması en önemli husus olmalı. Bildiğiniz gibi eleştiri sadece kötü yorum değildir.

Yorumlar