KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4 İçin Fazlasıyla Sabırsız

Call of Duty: Black Ops 4 oyununun örtüsünün açılmasına oldukça az bir zaman kaldı. Yarın değil, 17 Mayıs 2018 Cuma günü Call of Duty serisinin yeni oyunu ile ilk tanışmamızı gerçekleştirmiş olacağız. Önümüzde daha iki günlük bir süreç var, ama Treyarch Studios bizden daha sabırsız olacak ki, yeni oyun ile ilgili olarak bizleri gazlamaya devam ediyor.

Treyarch, Call of Duty Black Ops 4 İçin Fazlasıyla Sabırsız

Call of Duty: Black Ops 4 resmi olarak ilk kez geçtiğimiz Mart ayının başlarında duyurulmuştu. Ancak bu sadece bir duyuruydu. Yani oyunun geliştirilme aşamasında oluşunun resmiyet kazanmasıydı. Esas olarak Perşembe gününü beklememiz gerekecek, ama gerek geliştirici stüdyo Treyarch Studios, gerekse de yayıncı Activision, arayı soğutmamak için Twitter üzerinden ufak tefek paylaşımlar yapmışlardı. Yapmaya da devam ediyorlar. Bu paylaşımlar sayesinde şu anlık oyun hakkında üç şey biliyoruz. Bunlardan bir tanesi Pick 10 sisteminin geri döneceği, Perk görselleri ve Zombies modunun yeni oyunda da yer alacağı. Önceki gün ise Treyarch Studios, Call of Duty Twitter hesabı üzerinden yeni bir görsel daha paylaştı. Ancak '4 gün' (ki bugün itibarıyla artık '2 gün' diyebiliriz) açıklaması ile paylaşılan bu yeni görsel, Call of Duty: Black Ops 4 oyununun içeriğine dair yeni bir detaydan çok, kısa bir .gif çalışması.


4 days. #BlackOps4 pic.twitter.com/O7yUkR14VT

— Call of Duty (@CallofDuty) 13 Mayıs 2018


Doğrusunu söylemek gerekirse, bu .gif çalışmasından pek bir şey çıkartmak zor gibi görünüyor. Şifreli bir yayından alınan bir kesit gibi görünen bu paylaşımda, dikkatimizi çeken tek şey ise bir asker tarafından tutulan bir silah oldu. Buradan alacağımız mesaj ise, geliştirici stüdyo eteğindeki taşları bir an evvel dökmek istiyor, ama daha iki gün olduğundan dolayı kendilerini de zor tutuyorlar. Bakalım iki gün sonra neler göreceğiz?

Yorumlar