KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Tom Holland, Uncharted Filmiyle İlgili Güncelleme Paylaştı

Uncharted filminin akıbetinden bir süredir haber alamıyorduk. Son durumunu merak ettiğimiz beyaz perde uyarlaması için Nathan Drake karakterinin çocukluğunu canlandıracak olan Tom Holland'dan yeni bir güncelleme bilgisi geldi. Ama pek de yüzümüzü güldürecek şekilde bir haber değil. Öyle görünüyor ki, film için ikinci bir karanlık dönem kapıda.

Tom Holland, Uncharted Filmiyle İlgili Güncelleme Paylaştı

Oldukça karanlık bir dönemden geçen Uncharted serisinin beyaz perde uyarlaması için en nihayetinde bir senaryo hazırlanmış, oyuncu seçimlerinin üzerine düşülecekti. Ancak Sony Pictures, son dakika golü atarak senaryonun kökten değişmesine karar vermişti. Bir diğer deyişle, her şeyin en başına dönmek durumunda kalınmıştı. Deyim yerindeyse hevesimizi kursağımızda bırakan bu gelişme ile bilindik bir aksiyon dolu filmden ziyade, geçmişe dönüş yapılıp, Nathan Drake karakterinin geçmişi anlatılacaktı. Senaryonun çıkış noktası ise daha önceden bahsettiğimiz gibi üçüncü oyundaki Sully ile Nathan'ın ilk karşılaşmaları olmuştu.

Bugün ise genç Nathan Drake rolünü canlandıracak olan Tom Holland, Uncharted filmi ile ilgili bir güncelleme paylaştı. Britanyalı aktör ile Spider-Man: Homecoming üzerine yapılan röportajda adı geçen Uncharted filminin beyaz perde uyarlaması, Holland tarafından söylenenlere bakılırsa daha çok başlarda ve gideceği oldukça uzun bir yol var. 

"Plan Nathan Drake için bir çıkış hikayesi, oyunların hayatının sonraki safhalarını gösterdiği için gerçekten görmediğimiz bir şeyi ortaya koymak, ama bu şu anda sadece karşılıklı konuşma. Tom Rothman ile oturdum ve bu plan ile ortaya çıkanları sınıflandırdık ve Shawn Levy ile oturup bu plan hakkında konuştum ve inanın bana, bu aşırı istekli olduğum, yapmayı seveceğim bir şey, ama tabi her şeyin yolunda gidip gitmeyeceğine bağlı."

Bu yorumdan sonra, Uncharted beyaz perde uyarlaması olası bir ikinci karanlık döneme girecekmiş gibi görünüyor. Umarız korkulan olmaz da, daha da fazla gecikmeden Nathan Drake'i beyaz perde de izleme zevkini yaşayabiliriz.

Yorumlar