KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

The Quiet Man'in Hikayesine Dair İlk İpuçları Verildi

The Quiet Man bu seneye yetişir mi bilmiyoruz, ama çıktığı zaman, piyasadaki en ilginç oyunlardan bir tanesi olacakmış gibi görünüyor. Şu anlık bu oyunun hakkında pek fazla bilgi sahibi değiliz, ama bugün yapılacak olan canlı yayın sırasında, hakkında birçok bilgi öğreneceğimizi tahmin ediyoruz. Ancak bunun öncesinde, oyun ile ilgili hem ilk görüntüler hem de hikayesine dair bir takım ipuçları verildi.

The Quiet Man'in Hikayesine Dair İlk İpuçları Verildi

Square EnixHuman Head Studios tarafından PlayStation 4 ve PC için geliştirilmekte olan ve henüz çıkış tarihini bilmediğimiz The Quiet Man isimli yeni projeyi E3 2018 fuarı sırasında yaptığı video sunumu sırasında duyurmuştu. Gerçek oyuncuların oynadığı bir sahne ile başlayan fragmanda, sağır bir adamın bir grup sokak serserisi ile karşılaştığı bir sahne ile başlıyordu. Fragmanın devamında ise kusursuza yakın bir geçiş ile oyun içi görüntüleri de gördüğümüz The Quiet Man için bugün bir canlı yayın yapılacak. Oyun ile ilgili ilk detaylara kavuşacağımız bu canlı yayın öncesinde hem ilk görüntüler hem de hikayeye dair ilk ipuçları verildi.

Yukarıda gördüğünüz görüntülerdeki yazılar, oyunlarda karşılaştığımız bulmacaların çözümü için bizlere verilen ipuçlarına benziyor. Bu açıkçası bir hayli ilginç diyebiliriz. Ancak dişi bir kuşun bir kaplan tarafından korunan bir kafese kapatılmış olduğunu anlıyoruz. Bunun devamında ise sağır olan bir başka kuş ise bunu uzaktan gözlemliyor. Burada, sağır olan kuşun oyunda yöneteceğimiz karakteri temsil ettiği bariz bir şekilde ortada. Diğer kuş ve gözetimde olan kaplan ise farklı iki karakteri temsil ediyor.

Tüm bunların haricinde, oyun ile ilgili olarak ortaya çıkan diğer bilgiler ise yöneteceğimiz karakterin adının Dane, yayınlanmış olan ekran görüntülerinde beyaz giysili hanımefendinin adının Lala, trençkot giyen adamın Teğmen Ash, takım elbiseli ve kravatlı adamın Taye ve iki çete üyesinin adlarının da  Marcelo ve Peter olduğunu ortaya çıkarttı.

Bakalım canlı yayın sırasında bizlere daha ne gibi bilgiler verilecek? Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar