KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Strange Brigade'in Sezon Kartı Detaylandırıldı

Mısır maceranız nasıl gidiyor? Eğer az biraz da olsa sıkıldıysanız, o zaman sizlere güzel bir haberimiz var. Rebellion Developments, yaptığı açıklama ile bu ay ile birlikte önümüzdeki iki ay boyunca Strange Brigade oyunu için yayınlanacak olan içeriklerin detayını verdi. Görünen o ki, Mısır çöllerinde kum, Strange Brigade oyununda içerik... 

Strange Brigade'in Sezon Kartı Detaylandırıldı

Strange Brigade, bu senenin en ilginç ve en eğlenceli oyunları arasında yer alıyor. Sniper Elite serisi ve Zombi Army Trilogy ile tanıdığımız Rebellion Developments tarafından 28 Ağustos 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmuş olan oyun, çıkışından sonra içerik olarak epey genişleyecek. Geliştirici stüdyo, yaptığı açıklama ile Kasım ayına kadar olan süreçteki hem Sezon Kartı hem de ücretsiz güncelleme yol haritasını detaylandırdı.

Öncelikle Sezon Kartı içeriğinin Deluxe Sürüm ile ücretsiz geldiğini söyleyelim, ama standart sürümü aldıysanız, Sezon Kartı içeriğini bağımsız olarak satın alabilmek gibi bir şansınız da var. Şimdi gelelim bizlere Kasım ayına kadar ne tür içeriklerin sunulacağına... Öncelikle Sezon Kartı ile başlayalım. Şu an için  içeriğinde Patrick ‘Bash’ Conaghan ve Wrath of Quetzalcoatl muska saldırısı olan Texas Cowboy Character Pack içeriğini indirebilirsiniz. 

Ekim ayının başlarında ise The Thrice Damned 1: Isle of the Dead adı altında senaryo görevi ve Tessie Caldwell karakterinin, özel Internal Firestorm muska gücünün, Hyde & Sons ve Colbeck Wildfire silahlarının ve Glacier Bomb'un bulunduğu American Aviatrix Character Expansion Pack içeriği yayınlanacak. Ay sonuna doğru ise Campaign Mission – The Thrice Damned 2: The Sunken Kingdom isimli yeni bir ana senaryo görevi ve içeriğinde Hachiro Shimuzu isimli yeni bir karakterin, Marchador TT ve Mikhailov-38  silahlarının, Piercing Pestilence muska gücünün ve Shock Grenade'in bulunduğu Japanese Naval Officer Character Expansion Pack içeriği yayında olacak.

Kasım ayı ise en az bu ay ve Ekim ayı kadar dolu olacak. Öyle ki, şimdilik son ana senaryo görevi The Thrice Damned 3: Pyramid of Bes ve içeriğinde Anjali Khan karakterinin, Mosin-Nagant ve MP40 silahlarının, Freeze Chain muska gücünün ve Cluster Grenade'in bulunduğu Maharani Huntress Character Expansion Pack, oyuncuların beğenisine sunulacak.

Gelelim ücretsiz güncellemelere... Halihazırda yayınlanmış olan güncelleme ile Score Attack moduna Harbin’s Dig Path II, Hidden Valley II ve Tunnels of Wadjet II olmak üzere üç, Horde moduna ise Palace adı altında bir yeni harita eklendi. 

Ekim ayının başlarında yine Score Attack modu için iki yeni harita eklenecek: Stone Church II ve Cursed Village II. Horde modu için de Tunnels adıyla yine tek bir harita sizlerle buluşacak. Ayın sonlarına doğru ise Cut-Throat Caverns II ve Forsaken City II olmak üzere iki yeni harita Score Attack modunda sizlere merhaba diyecekken, Horde modu için de Chamber adında yeni bir haritanız olacak.

Son olarak Kasım ayında, Great Pyramid II ve Afterlife II, Score Attack modunun harita yelpazesindeki yerlerini alacaklar. Void ise Horde modunun haritalarının arasına katılacak.

Yorumlar