KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Strange Brigade'in İki Yeni Oyun Modu Açıklandı

Kooperatif desteği bulunan oyunlar, geçtiğimiz nesilde epey bir sükse yapmışlardı. Bu durumu iyi değerlendiren birçok yayıncı ve geliştirici de, oyunlarına bu desteği ekleyerek, oyuncuların beğenisine hitap etmeyi başarmışlardı. Bunun sayesinde de istersek aynı sistem üzerinden bölünmüş ekranda, istersek de çevrimiçi olarak internet üzerinden arkadaşlarımızla keyifli zamanlar geçirmişti. Bu nesil ile bu destek de yoluna devam ediyor. Piyasada kooperatif desteği bulunan birçok oyun bulunuyor. Bu ayın sonlarına doğru satışa sunulacak olan Strange Brigade de bunlardan bir yenisi olacak. Dört kişiye kadar kooperatif desteği olan oyun, bu zamana kadar yayınlanmış olan oynanış videoları ile bizler için alternatif seçenek olacakmış gibi görünüyor. Önümüzde yaklaşık iki buçuk haftalık bir süreç var ve geliştirici stüdyo Rebellion Developments, yaptığı açıklama ile Strange Brigade oyununda yer alacak olan Horde Mode ve Score Attack adı altındaki iki oyun modunun duyurusunu yaptı.

Strange Brigade'in İki Yeni Oyun Modu Açıklandı

Bizler 1930'lu yıllara götürecek olan Strange Brigade oyununun bir hayli ilginç olan senaryosuna göre, ölümünden dört bin yıl sonra uyanan Cadı Kraliçe Seteki ve yol açtığı hadise ile ilgili olarak Mısır topraklarına ayak basacağımız oyunda, birbirinden ürkütücü yaratıklara karşı ister tek başımıza, istemezsek de kooperatif desteği sayesinde dört arkadaş göğüs germeye çalışacağız. Vereceği keyif ile birçok defa yeniden oynanabilir olacak olan oyun için, haberimizin başında da belirttiğimiz üzere iki yeni oynanış modu duyuruldu. Bu iki yeni mod arasından Horde Mode, aslında aşina olduğumuz bir mod. Adından da anlaşılacağı üzere, üzerimize dalga dalga akan düşmanlara karşı ayakta kalmaya çalışacağız. Peki bu ne zamana kadar sürecek? Tabii ki biz ölene kadar.

Score Attack adındaki diğer modda ise, düşmanlarımızı seri bir şekilde öldürerek çarpan (multiplier) kazanmaya çalışacağız. Seriyi ne kadar uzun süre devam ettirirsek de alacağımız puanlar da o kadar artacak.

PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan Strange Brigade, 28 Ağustos 2018 tarihinde satışa sunulacak.

Yorumlar