KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Star Wars: Battlefront II Oyununa Conquest Modu Gelebilir

Star Wars: Battlefront II oyunu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugün itibarıyla yaşanan son gelişmeye göre, önümüzdeki zaman zarfı içerisinde Clone Wars odaklı içerikler, özelleştirme yelpazesinde genişleme ve Conquest modunu veya bu moda yakın duran yeni bir mod görebileceğiz.

Star Wars Battlefront II Oyununa Conquest Modu Gelebilir

Star Wars hayranlarının geliştiricilere isteklerini iletebildikleri Star Wars: Battlefront II forumlarından bugün iki güzel haber geldi. Bunlardan bir tanesi, esasında daha önceden bahsi geçmiş olan bir konu ile ilgili. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta Cuma günü sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberimizde, Star Wars: Battlefront II oyununun Arcade modunun genişleyeceğini öğrenmiştik. Aynı haberde gündeme gelen bir başka konu ise  Clone Wars ile ilgili bir çalışmanın olduğundan bahsetmişti. Ne var ki, herhangi bir detay verilmemişti. Star Wars: Battlefront II forumlarındaki bir kullanıcı, Tasarım Yönetmeni Dennis Brännvall'a öncelikle daha fazla özelleştirme seçeneğinin sunulup sunulmayacağını sordu. Brännvall, bu soruya olumlu bir yanıt vererek, özelleştirme yelpazesinin genişleyeceğini bizzat onayladı. Bu sorunun hemen ardından sorulan ikinci bir soru ise Clone Wars ile ilgili bir içeriğin gelip gelmeyeceğiyle ilgili oldu. Dennis Brännvall bu defa ise bir önceki soruya verdiği cevap gibi bu soruya da sadece bir "Evet." diyerek yanıt verdi.

Daha önceden de bahsettiğimiz gibi, Twitter üzerinden sorulan benzer bir soruya kesin bir yanıt verilmemişti. Ancak son yaşanan gelişmeye bakacak olursak, Clone Wars ile ilgili içerikler Star Wars: Battlefront II oyunundaki yerlerini alacaklar. Zaten daha önceden Criterion Games stüdyosu hayranlardan gelen istekleri göz ardı etmediklerini dile getirmişti. Bunu fiilen görmek ise sevindirici oldu.

Son olarak, Dennis Brännvall, gelecekte Star Wars: Battlefront II için bir Conquest (Fetih) moduna benzer bir modun da yayınlanabileceğinden bahsetti. Bu yönde çok fazla isteğin geldiğine dikkat çeken Brännvall, bir modun uyarlanmasının doğru bir yöntem olup olmadığından emin olamadıklarını, ama gelen istekleri karşılayacak bir mod üzerinde daha çalıştıklarından bahsetti. Bildiğiniz gibi Conquest modu, orijinal Star Wars: Battlefront ve Star Wars: Battlefront II oyunlarında yer almıştı. Belirli bir zaman zarfında komuta merkezlerini ele geçirmemizin beklendiği bu mod, bakalım Star Wars: Battlefront II oyununda da karşımıza çıkacak mı?

Yorumlar