KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Sledgehammer Games İki Yeni Duyuru İçin Hazırlanıyor

Sledgehammer Games şu aralar yine bir şeyler karıştırıyor. Call of Duty: WWII için yayınlanacak olan ilk indirilebilir içerik bu ay içerisinde bizlerle olacak. Önümüzde ise tam olarak üç haftalık bir süre varken, geliştirici stüdyo bizleri yeni içeriğe hazırlamak için kolları sıvamış gibi görünüyor. En azından Twitter üzerinden yapılan paylaşımlara bakacak olursak öyle olabilir.

Sledgehammer Games İki Yeni Duyuru İçin Hazırlanıyor

Call of Duty: WWII için yayınlanacak olan ilk indirilebilir içerik, The Resistance 30 Ocak 2018 tarihinde öncelikli olarak PlayStation 4 için yayınlanacak. Çoklu-oyuncu modu üç yeni harita ve War Mode için yeni bir harita ve Nazi Zombies modu için yeni bir bölü ekleyecek olan The Resistance içeriğinin çıkışı öncesinde Sledgehammer Games, resmi Call of Duty Twitter hesabı üzerinden iki yeni görsel paylaşımı yaptı. 

Bunlardan ilki sizlerin de hemen aşağıda gördüğü üzere "Soon...", yani "Yakında..." notu ile paylaşılmış olan ve bir duvara asılı küçük resimlerden oluşan bir görsel olarak karşımıza çıkıyor. Açıkçası bunun şimdilik neye işaret olduğu hakkında pek bir fikrimiz yok, ama eğer bir tahminde bulunacak olursa, belki Nazi Zombies modu ile bilgili yeni bir gelişme yaşanacak olabilir. Kim bilir?

İkinci paylaşım ise "Tomorrow...", yani "Yarın..." notu ile GIF animasyonundan oluşuyor. Açıkçası tahmin edilmesi pek de zor olmasa gerek... Neden mi? Hatırlayacağınız üzere, The Resistance içeriği için yayınlanmış olan ön-bakış fragmanı ile birlikte Nazi Zombies modu için yayınlanacak olan yeni bölüm, yani The Darkest Shore bölümü hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Mittleburg köyünde yaşanan olaylar kaldığı yerden devam edeceği söylenmiş olan bu yeni bölümde, Doktor Straub'ın bulunduğu ve sisle kaplı bir adaya gideceğimizi öğrenmiştik. Hemen aşağıdaki paylaşımda da gördüğümüz üzere, karakterlerimiz kalın bir sis tabakasının altında yollarını bulmaya çalışıyorlar. Buna bağlı olarak, bugün, gün içerisinde The Resistance içeriği veya sadece Nazi Zombies modu için yayınlanacak olan yeni bölüm ile ilgili bir fragman yayınlanabilir diye düşünüyoruz. Gelişmeler için bizi takipte kalın! 

Tomorrow… pic.twitter.com/m7m6KHzU5f

— Call of Duty (@CallofDuty) 8 Ocak 2018
Yorumlar