KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Sıradaki CoD Oyunu Call of Duty: Black Ops 4 Olabilir

Henüz bu senenin Call of Duty oyunu piyasaya çıkmamışken, sıradaki Call of Duty oyunu ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Öyle ki, gelecek sene çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu, Call of Duty: Black Ops 4 olabilir.

Sıradaki CoD Oyunu Call of Duty Black Ops 4 Olabilir

Call of Duty: WWII ile buluşmamıza oldukça kısa bir zaman kaldı. 3 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkacak olan serinin yeni oyunu ile birlikte İkinci Dünya Savaşı dönemine geri döneceğiz. Ancak bu oyun tabi ki de Call of Duty serisinin son oyunu olmayacak. Bir sonraki Call of Duty oyunu ise Treyarch stüdyosuna emanet; çünkü, sıra artık onlara geldi.

Hatırlayacağınız üzere, sizlerle daha önceden paylaştığımız bir haberimizde, Call of Duty: WWII sonrasında çıkacak olan yeni oyun ile birlikte modern zamana geri dönüleceği konuşuluyordu. Ünlü analiz şirketi Cowen & Company, ilginç bir tahminde bulundu. Aslında Treyarch ve modern zaman bir araya gelince, yapılan tahmin hiç de uzak bir ihtimal değil. Öyle ki, sıradaki Call of Duty oyunu, Cowen & Company şirketine göre Call of Duty: Black Ops 4 olabilir. Bildiğiniz gibi Black Ops serileri her daim 1996 yılında kurulmuş olan Amerikan menşei stüdyo tarafından geliştirilmişti. Call of Duty: Black Ops 4 neden olmasın?

Yorumlar