KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Silent Hill 2'nin Sahne Arkası Videosu Ortaya Çıktı

Silent Hill serisi iptal edilen Silent Hills oyunundan sonra mutlak bir sessizliğe gömüldü. Konami şu an için serinin geleceği hakkında gizli gizli planlar mı yapıyor, yoksa ipini tamamen çekti mi bilmiyoruz ve fazlasıyla da merak ediyoruz. Öte yandan, geçtiğimiz günlerde, Youtube üzerinden Silent Hill 2 ile ilgili ilginç bir video yayınlandı. 

İlk olarak 1999 yılının Şubat ayında ilk PlayStation konsolu için satışa sunulmuş olan Silent Hill serisinin ikinci oyunu ile 2001 yılının Eylül ayında PlayStation 2 platformunda tanışmıştık. Ana hikayenin dışında, James Sunderland ile kişisel bir mesele nedeniyle ayak bastığımız Silent Hill 2, birçoğuna göre serinin hem en ürkütücü oyunu, hem de tepe noktası sayılıyor. 2012 yılında, PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa sunulan Silent Hill 3 ile birlikte Silent Hill HD Collection paketinde de yer alan Silent Hill 2 ile ilgili bugün Guy Cihi tarafından ilginç bir video yayınlandı. Guy Cihi, bildiğiniz gibi James Sunderland karakterine hayat veren aktör ve Youtube kanalı üzerinden yayınladığı sahne arkası videosu ise oyunun en dramatik sahnesi olan 312 numaralı odadaki sahne. 

Silent Hill 2 oyununun piyasaya sürülüşünden epey uzunca bir süre sonra yayınlanmış olan sahne arkası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Yorumlar