KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Shenmue III Bir Kez Daha Ertelendi

Eğer Shenmue III için gün sayıyordu iseniz, başlığı muhtemelen şimdiye kadar çoktan üzülmüşsünüzdür. Ama biz yine de söyleyelim, oyun bir kez daha ertelendi. Bu da şu anlama geliyor ki, Shenmue III bu yılın ikinci çeyreğinde çıkamayacak. Onun yerine 2019 yılını beklememiz gerekecek.

Shenmue III Bir Kez Daha Ertelendi

Shenmue III, ilk olarak E3 2015 fuarında ve sürpriz bir şekilde duyurulmuştu. Hayranların yoğun ilgisi ile karşılaşan oyun, başlatılan bağış kampanyasında rekor kırmıştı. Oyunun geliştirilme süreci ise tam gaz devam ediyor. Esasen geçtiğimiz senenin son çeyreğin satışa sunulması beklenen Shenmue III, bu senenin ikinci çeyreğine ertelenmişti. Ancak bugün yapılan açıklama ile bir kez daha ertelendiği duyuruldu.

Yayıncı konumunda olan Deep Silver tarafından yapılan duyuru ile ertelenen Shenmue III, 2019 yılında satışa sunulacak. Bir önceki erteleme haberinde olduğu gibi yine kesin bir çıkış tarihi verilememekle birlikte, fazladan yaratılan bu yeni zaman ile daha fazla cilalama yapılarak, olabilecek en iyi Shenmue III ile karşımıza çıkmak hedefleniyormuş. 

Yorumlar