KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Resident Evil 2 (2019) İçin Önümüzdeki Ay Canlı Yayın Yapılacak

CapcomResident Evil 2 (2019) için tanıtımlar yapmaya tüm hızıyla devam ediyor. Bildiğiniz gibi ilk kez gösterildiği E3 2018 fuarı öncesinde oyun için epey bir süre sessiz kalan Japon oyun devi, şu sıralarda yeni oyunu gündemden düşürmüyor. Bilhassa da Resident Evil 2 Reports klipleri ile... Kısa bir süre önce yaptığı yeni duyuruya bakacak olursak da, 22 Ocak 2019 tarihinde yeni bir canlı yayın gerçekleştirecek.

Resident Evil 2 (2019) İçin Önümüzdeki Ay Canlı Yayın Yapılacak

Oyun dünyasının kült serilerinden olan Resident Evil serisi, tepe noktasına ulaştığı Resident Evil 2 oyununun sil baştan geliştirilmiş olan versiyonu ile bir senelik boşluktan sonra geri dönecek. 25 Ocak 2019 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulacak olan Resident Evil 2 (2019) oyununun, önümüzdeki senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olduğuna dair zerre kadar şüphe yok. Bunun sonuna kadar farkında olan Capcom, ilgili olabildiğince tepelere çıkartabilmek için neredeyse son saniyeye kadar tanıtım yapacakmış gibi görünüyor.

22 Ocak 2019 tarihinde Tokyo şehrindeki  gerçekleştirecek olan canlı yayına, geliştirici ekipten Yönetmen Kazunori Kadoi ve Yasuhiro Ampo, Üretici Yoshiaki Hirabayashi ve Tsuyoshi Kanda ve özel konuk olacak Moga Mogami katılacak. Yayın sırasında canlı oynanış gösterimine ek olarak, yeni detayların paylaşılacak ve geliştirici ekip ile söyleşi yapılacak. 

Açıkçası ne tür yeni detayların paylaşılacağını merak ediyor. Ayrıca bu zamana kadar izlediğimiz her bir demo ve oynanış gösteriminde hep Raccoon City Police Department bölümünü görmüştük. Bakalım yeni oynanış gösteriminde farklı bir bölüm gösterilecek mi? Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar