KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Red Dead Redemption 2'nin Tempest Rim Bölgesine Erişildi

Red Dead Redemption 226 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Devasa haritası ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan oynanış ile baş döndüren Vahşi Batı temalı oyun, Red Dead Online modu sayesinde uzun süre elden düşmeyecekmiş gibi görünüyor. Gran Theft Auto V oyununu düşünecek olursak. Öte yandan oyuncular halen ana senaryo modunda keşifler yapmaya devam ediyorlar.

Bildiğiniz gibi haritada Mexico kısmına normal bir şekilde ulaşılamıyordu. Ne var ki, aradaki görünmez duvardaki boşluk bulan oyuncular, bu şekilde o kısma da ulaşmayı başarmışlardı. Şu sıralarda da Mexico bölümünde olası yeni bulgulara rastlamak için araştırma devam ediyor. Diğer yanda ise bazı oyuncular, haritanın kuzey bölgesine erişim sağlamaya çalışıyorlardı. Bu bölge de aynı Mexico gibi ulaşılamaz durumda... Daha doğrusu ulaşılamaz durumdaydı. Artık değil. Barrow Lagoon bölgesinin batısında yer alan ve tırmanmanın mümkün olmadığı dağın orada görünmez bir duvar var. Aynı Mexico bölgesinde olduğu gibi... Ancak bir oyuncu, bu duvarın tam dibinde kamp kurmuş. Uyandığında ise kendisini görünmez bir tepenin üzerinde, yani o meşhur görünmez duvarın diğer tarafında bulmuş. Peki görünmez duvarın diğer tarafında ne var dersiniz? Daha önceden erişim sağlanamayan ve donmuş göllerin olduğu Tempest Rim bölgesi sizleri bekliyor. Ayrıca Huntroploria isimli Reddit kullanıcısı, haritanın şimdilik düşük kaliteli olsa da, tamamlanmış olan bu bölgesini de gezmeyi başarmış. Hatta bununla ilgili bir de ekran görüntüsü paylaşmış.

Bu bölgenin tamamlanmış olmasına bakacak olursak, yakın bir zamanda olmasa da, ileride Red Dead Redemption 2 için ücretli veya ücretsiz indirilebilir içerik gelecektir. Ama Rockstar Games her zamanki gibi acele etme taraftarı olmasa gerek. Tabi ki Red Dead Redemption HD Remaster söylentisini de unutmamak gerek. Gelecekte oldukça güzel duyurular ile karşılaşacakmışız gibi görünüyor. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar