KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Red Dead Redemption 2'nin İlk Oynanış Videosu Yarın Yayınlanacak

Red Dead Redemption 2 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Eğer siz de bu muazzam oyunu bekliyorsanız, yarın büyük gün olacağını söyleyelim. Twitter üzerinden açıklama yapan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 oyununun ilk oynanış videosunun yarın itibarıyla yayınlanacağını duyurdu.

Red Dead Redemption 2'nin İlk Oynanış Videosu Yarın Yayınlanacak

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için sessiz ve emin adımlarla ilerliyor. Öyle ki, yoğun bir reklam bombardımanından ziyade ölçülü bir yaklaşımda bulunuyor. Ara ara yayınlanan fragmanlara ek olarak, verilen yeni detaylar ise heyecanımızı zaman geçtikçe arttırmaya da devam ediyor. Bildiğiniz gibi devam oyunu 26 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak. Önümüzde de yaklaşık iki buçuk aylık bir süreç varken, Rockstar Games, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Red Dead Redemption 2 için yarın yeni bir videonun yayınlanacağını duyurdu. Ama bu defa bir farklılık olacak. Öyle ki, bu defa yayınlanacak olan bu yeni video bir oynanış videosu olacak.

Bu duyuruyu uzun zamandır bekliyorduk. Malum bu zamana kadar sadece fragman yayınlandığı için, haliyle oynanış şeklinin nasıl olacağını, oyun içi görselliğin nasıl olacağını hep merak ediyorduk. Yarın itibarıyla da bu merakımız en nihayetinde giderilecek. Bizleri takipte kalın!

Yorumlar