KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Red Dead Online, Bu Ayın Sonlarına Doğru Başlıyor

Red Dead Redemption 2 için hazırlığı devam eden çoklu-oyuncu modu Red Dead Online, bildiğiniz gibi bu ay içerisinde beta testi olarak başlayacak. Red Dead Redemption 2 oyununa sahip olan herkesin katılımda bulunabileceği bu mod için bu zamana kadar pek bir içerik ve / veya tarih detayı paylaşılmış değildi, ama Kasım ayına girdiğimize göre, oyuncular olarak artık yavaş yavaş ilk detaylar da gelecektir. Bunun ilk işareti ise Take-Two Üst Yöneticisi  Strauss Zelnick tarafından yapılan açıklama oldu. Zelnick, Red Dead Online ile ilgili yaptığı ilk açıklamayla modun bu ayın sonlarına doğru faaliyete geçeceğini duyurdu. Bu tabi ki kesin bir tarih değil, ama en azından başlangıcın iyiden iyiye yaklaştığını öğrenmiş olduk.

Red Dead Online, Bu Ayın Sonlarına Doğru Başlıyor

Red Dead Online modunun beta testi olarak başlaması nedeniyle, elbetteki birçok teknik sorun yaşanacaktır, ama şüphemiz yok ki Rockstar Games, kısa sürede bu sorunların üstesinden gelmesi ile Grand Theft Auto Online benzeri bir performans ile karşılaşacağımızı düşünüyoruz. Oynanış mekaniği olarak Red Dead Redemption 2 oyununun üzerine kurulu olacak Red Dead Online modunu, daha önceden de söylendiği gibi ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınız ile oynayabileceksiniz. 

Red Dead Online ile ilgili şimdilik pek bir içerik detayının verilmediğini söylemiştik, ama mobil cihazlar için yayınlanmış olan uygulama sayesinde Grand Theft Auto Online modundaki Adversary, PvE ve Rockstar Editor  modlarının geri dönebileceğini ve RockstarIntel tarafından aktarılan bilgiye göre de Red Dead Online modunda ev satın alabilmenin bir ihtimal mümkün olabileceğini öğrenmiştik. Ancak bunlar tabi ki resmi bir şekilde onaylanmış değiller.

Yorumlar