KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Red Dead Online Betasının Ekonomi Sistemi İyileşiyor

Red Dead Online betası, ilk haftasını en nihayetinde geride bıraktı. Genel olarak başarılı geçen bu süre zarfında, birçok geri dönüş yapıldı. Çoğunlukla ekonomi dengesi üzerine olan bu geri dönüşler, Rockstar Games için öncelikli olarak düzeltilmesi gereken noktaları belirledi. İnternet sayfası üzerinden bir açıklama yapan Amerikan menşeli şirket, çalışmalara başlandığının müjdesini verdi.

Red Dead Online, 27 Kasım 2018 tarihinde ilk olarak Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition sahiplerine açılmıştı. Sonrasında ise kademeli olarak ilk gün oynayanlara, ilk hafta oynayanlara ve son olarak da oyuna sahip olan bütün herkesin erişimine sunulmuştu. Dünya genelindeki oyuncuların büyük bir ilgisi ile karşılaşan Red Dead Online betası, ilk haftasını geride bıraktı. Geride bırakılan bu ilk haftada, oyuncular Rockstar Games tarafına bir sürü geri dönüş yaptılar ve bu geri dönüşlerin büyük bir kısmı ise tahmin edebileceğiniz üzere oyunun ekonomi dengesi ile ilgiliydi. Rockstar Games ise bu geri dönüşleri dikkate alarak Red Dead Online modu için iyileştirmelere başlayacak ve bu iyileştirmelerle, bütün modlar ve görevler daha dengeli, daha eğlenceli ve daha ödüllendirici olacak.

Red Dead Online Beta sayfası üzerinden yapılan açıklamaya bakılırsa, serbest dolaşım görevleri ve etkinliklerine ek olarak, A Land of Opportunities görevileri, Showdown Series modları ve çok daha fazlasından daha fazla kredi ve altın kazanabilmeniz mümkün olacak. Wheeler, Rawson & Co Catalogue ve Gunsmith'lerdeki silahların fiyatları indirilecekken, halihazırda bu silahları almış olan oyunculara ise aradaki fark geri dönecek. Çoklu-oyuncu moduna girdiğiniz zaman da bu durumla ilgili bir bildirim alacaksın. Bu bildirimin bütün oyunculara ulaşması 10 Aralık 2018 tarihini bulabilir. Yani eğer girdiğinizde henüz bir ileti ile karşılaşmadıysanız, birkaç gün beklemeniz gerekebilir. Hayvan postları, deriler, balıklar, atları canlandırma ve el kitapları da bu denge ayarlamasından nasiplerini alacaklar.

Son olarak, Red Dead Online beta testine katılımda bulunmuş olan ve ayrıca bu gece yarısı oynayan herkese, RDO$250 ve 15 Gold Bar hediye edilecek. Bugünden itibaren gönderilmeye başlanacak olan hediyelerin bütün oyunculara ulaşması için en geç 14 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleşmiş olacak.

Yorumlar