KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

RAGE 2, Resmi Olarak Duyuruldu!

Walmart Kanada sitesinde yaşanan sızıntı sonrasında, Bethesda Softworks bir süredirTwitter üzerinden RAGE 2 oyununa bağlanabilecek imalı tanıtımlar yapıyordu. Her bir tanıtım da bugün yapılacak olan duyuruya işaret ediyordu. Nitekim, beklenen duyuru da en nihayetinde gerçekleşti.

Bethesda Softworks tarafından yapılan duyuru sadece gerçek insanların rol aldığı bir Live-Action fragman ile gerçekleştirildi. Bunun nedeni ise, ilk oynanış fragmanının yarın itibarıyla bizlerle paylaşılacak olması. Öte yandan, fragmana gelecek olursak, esasında bizlere pek fazla bir bilgi sunduğunu söylemek zor, ama oyunun resmi internet sitesi bizlere merak ettiğimiz ilk bilgileri sunuyor. Buna göre, RAGE 2, PlayStation 4Xbox One ve PC için satışa sunulacak. Ayrıca, büyük ölçüde yıkılabilir, toplum, kural ve düzenin olmayacağı gerçek bir açık dünya deneyimi yaşatacak olan bir birinci kişi bakış açısı oyunu olduğunu öğreniyoruz. 

Kuzey Amerika bölgesine ait kutu tasarımlarının da ortaya çıktığı RAGE 2 oyununun duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar