KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

RAGE 2 İçin Eğlenceli Bir Fragman Yayınlandı

Oyun dünyasında, farklı şekillerde hazırlanmış olan oyun fragmanları ile karşılaşıyoruz. Bunlar kimi zaman sinematik sunum ile karşımıza gelirken, kimi zaman da daha çok heyecanımızı arttırmak için kısa kesitler sunan veya en can alıcı sahnelerin bir araya getirilmesi ile oluşturularak hazırlanan fragmanlar oluyorlar. Tabi ki ender olarak karşımıza çıkıyor olsalar da, müzik videosu şeklinde olanları da unutmamak lazım. Yeni yayınlanan RAGE 2 fragmanı ise bu kategoriye giriyor. Kullanılan şarkı ise 12 Days of Christmas.

12 Days of Christmas şarkısı, gelmiş geçmiş en kötü Noel şarkısı olma özelliğini taşıyor. Evet, kötü bir özellik, ama her sene farklı bir sunuma fon müziği olmaktan da geri kalmıyor. Bu sene de RAGE 2 oyununa nasip oldu. Bahsi geçen şarkı her ne kadar tek başına dinlenilmeyecek kadar kötü olsa da, oyun içi görüntüler ile birleşince eğlenceli bir seyir sunuyor. Tabi ki arada orijinaline göre değiştirilmiş olan sözlerin de olduğunu söylemeden geçmeyelim.

İyi seyirler dileriz!

id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştirilmekte olan RAGE 2, PlayStation 4PC ve Xbox One için 14 Mayıs 2019 tarihinde satışa sunulacak.

Yorumlar