KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Quantic Dream Bir Proje Üzerinde Daha Çalışıyor!

Detroit: Become Human için geliştirme süreci Quantic Dream stüdyosunda tüm hızıyla devam ediyor. Çıkışını büyük bir merakla bekleyeduralım, meğer stüdyonun üzerinde çalıştığı ikinci bir proje daha varmış.

Quantic Dream Bir Proje Üzerinde Daha Çalışıyor!

Paris Games Week 2015 sırasında duyurulmuş olan Detroit: Become Human, Fransız Quantic Dream stüdyosunun Beyond: Two Souls oyunundan sonraki projesi olacak. Ufak tefek bilgiler haricinde uzun zamandır yeni bir oynanış videosu veya yeni bir fragmanı yayınlanmamış olan proje için David Cage ve ekibi oldukça sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Ne var ki, bugün ortaya çıkan bir bilgiye bakılırsa, stüdyonun üstünde çalıştığı tek proje Detroit: Become Human değil.

Bugün yaşanan ufak çaplı bir sızıntı ile bu haber bizleri bir hayli şaşırttı diyebiliriz. Bunun en büyük nedeni ise, Quantic Dream stüdyosunun her daim bütünüyle tek bir oyuna odaklanıyor olması. Ancak bu durum, bu defa farklı olacakmış gibi görünüyor. Öyle ki stüdyonun iki eski çalışanı olan Zachary Parris ve Joel Janisse ikilisinin LinkedIn profilleri ortaya çıktı. Heavy Rain oyununda Senaryo Yazarı olarak yer almış olan bu ikilinin LinkedIn profillerine bakılırsa, Quantic Dream stüdyosunun PlayStation 4 için üzerinde çalışmakta olduğu ikinci bir projesi daha varmış. Stüdyo şimdilik bu gizemli proje ile ilgili herhangi bir imada dahi bulunmadı, ama önümüzde bir E3 2017 fuarı var. Ne dersiniz? Bu fuarda bu gizemli proje ile ilgili herhangi bir şey duyabilir miyiz? Bekleyip de görmekte yarar var.

Yorumlar