KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Phil Spencer'dan Sony Cephesine Övgü Mesajı

Sony ve Microsoft her ne kadar rekabet halinde olsalar da, her iki firma da karşı tarafın sağladığı bir başarı söz konusu olduğunda övgü dolu sözlerle bahsetmeden geçmiyorlar. Nihayetinde her iki firma da insanlardan bir araya geliyor ve bu insanlar, rakip firma tarafından satışa sunulmuş olsa da hoşlarına giden oyunları oynuyorlar. Mesela zamanında Phil Spencer, Naughty Dog tarafından satışa sunulmuş olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyununu oynamış, çok beğendiğini dile getirmiş ve Sony cephesini de tebrik etmişti. Şimdi buna benzer bir övgü de God of War için geldi.

Phil Spencer'dan Sony Cephesine Övgü Mesajı

Dün itibarıyla kalkan ambargo ile halihazırda tamamlanıp da yayınlanmak için beklenen ilk izlenim videoları ve inceleme yazıları ve beraberindeki puanlamalar yayınlandı. God of War: Ascension ile son noktanın konulmasının gündeme geldiği, ama Cory Barlog tarafından sarf edilen yoğun çabalar neticesinde yeniden ayağa kaldırılan God of War serisi, incelemelerden de oldukça yüksek puanlar aldı. Bu durum hem Sony hem de Santa Monica Studios için mutluluk verici bir gelişme oldu. Ayrıca Phil Spencer'ın da gözünden kaçmadı. Twitter hesabı üzerinden özel bir durum güncellemesi yayınlayan Xbox Başkanı Phil Spencer, Santa Monica Studios ve Shuhei Yoshida'yı tebrik etti.

Sizlerin de yukarıda gördüğü gibi, Spencer, "Tebrikler inceleme puanları ve God of War'un yaklaşan çıkışı için tebrikler @SonySantaMonica @yosp Görünüşe göre seri için özel bir çıkış olacak, bravo." yorumunda bulunmuş.  Shuhei Yoshida ise buna karşılık olarak teşekkürlerini sunmuş. 

Yorumlar