KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

People Can Fly ve Square Enix, Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyorlar

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen People Can Fly, bugün heyecan verici bir haber ile karşımıza çıktı. Polonya ve Birleşik Krallık'ın dışında açacağı iki yeni stüdyonun duyurusunu yapan Polonya menşei People Can Fly, Square Enix ile yeni bir AAA oyun üzerinde çalıştığını duyurdu.

People Can Fly ve Square Enix, Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyorlar

Bahsi geçen iki isim, geçtiğimiz sene bir ortalık anlaşması imzalamışlardı. Ne var ki, bu anlaşma ile ilgili herhangi bir detay verilmemişti. Yani bu anlamanın neticesinde nelerin olacağını öğrenememiştik. Bugün ise en nihayetinde öğrendik. Bulletstorm ve Painkiller gibi yapımlarla tanıdığımız People Can Fly, Square Enix ile yeni bir proje için kolları sıvadı. Duyuru ise, People Can Fly'ın projeye yardım edebilmesi için açacağı iki yeni stüdyo ile ortaya çıktı. Yani toplamda üç stüdyo ve yüz elliden fazla çalışan, Square Enix'in de ortaklığında bu yeni AAA oyun üzerinde çalışacaklar. 

Şimdilik bu proje ile ilgili herhangi bir detay bulunmuyor. Çıkış platformları ve konusuna dair herhangi bir bilgi yer almıyor. E3 2018 fuarında kısa bir tanıtım videosu görebilir miyiz bilmiyoruz, ama Bulletstorm ve Painkiller gibi yapımları düşününce, resmi duyurunun yapılacağı zamanı sabırsızlıkla bekleyeceğiz. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar