KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

PC Kullanıcıları Dark Souls Remastered Yükseltmesi Yapabilecekler

GÜNCELLEME: 

Konu ile ilgili olarak sonradan bir düzeltme yapan Bandai Namco, halihazırda Dark Souls: Prepare To Die Edition sahibi olan PC kullanıcıları da dahil hiçbir platformda Dark Souls Remastered için indirim yapılmayacağını doğruladı. Bir diğer deyişle, Dark Souls Remastered, halihazırda Dark Souls oyununun hangi versiyonuna sahip olursanız olun, aynı fiyata gelecek.

***

Hatırlayacağınız üzere dün, Dark Souls Remastered oyununun söylentisinin ortaya çıkması ile resmi olarak duyurulması neredeyse bir olmuştu. 24 Mayıs 2018 itibarıyla PlayStation 4, PC, Xbox One ve Switch için satışa çıkacak olan Dark Souls Remastered için PC versiyonu ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Eğer Dark Souls: Prepare To Die Edition oyununa sahipseniz, Dark Souls Remastered sürümüne yükseltme yapabileceksiniz. Ancak bazı konularda olduğu gibi karşımıza bir 'ama' var.

PC Kullanıcıları Dark Souls Remastered Yükseltmesi Yapabilecekler

Daha önceden bu şekilde indirimlerin yapıldığına şahit olmuştuk. Mesela The Elder Scrolls V: Skyrim oyununu Steam üzerinden almış olanların Special Edition sürümüne ücretsiz yükseltme yapmaya hak kazanmışlardı. Aynı şekilde  BioShock: The Collection paketinin çıkışı ile birlikte halihazırda  BioShock ve BioShock 2 oyunlarına sahip olanlar için 2K Games tarafından otomatik olarak geliştirilmiş sürüme yükseltme yapılmıştı. 

Şimdi ise bir fırsatta Dark Souls Remastered için sunulacak. Ancak bu, ne yazık ki ücretsiz bir yükseltme olmayacak. Öyle ki, eğer Steam üzerinden  Dark Souls: Prepare To Die Edition oyununu almışsanız, Remastered sürümünün çıkışı sonrasında, % 50 oranındaki bir indirim ile Dark Souls Remastered sürümüne yükseltme yapabileceksiniz.

Yorumlar