KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Onimusha: Warlords HD Remaster İçin Karşılaştırma Yapıldı

Bu nesil HD Remaster oyunların büyük ölçüde ağırlığını koyduğu bir nesil olmuştu. Eski nesle göre bu nesilde, daha fazla uyarlama oyun ile karşılaştık. Geliştiriciler biraz daha uğraşsalar, büyük ihtimalle bir önceki nesle geçmeyen oyun kalmayacak. Onimusha: Warlords ise bunların şimdilik sonuncusu olacak. Kuzey Amerika ve Avrupa bölgesinde 15 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak olan Onimusha: Warlords HD Remaster için, yeni bir fragman daha yayınlandı.

Bildiğiniz gibi PlayStation 4Xbox OneSwitch ve PC için hazırlanmakta olan  Onimusha: Warlords HD Remaster, geliştirilmiş görsellik, yeniden yapılan seslendirmeler ve yeniden bestelenen müziklere ek olarak, geniş ekran desteği ile de geliyor. Eğer mevcut nesle çıkacak olan versiyonu ile PlayStation 2 ve Xbox için çıkmış olan versiyonu arasındaki farkı görmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki fragmanları izleyebilirsiniz.

İkiye bölünmüş ekran tarzındaki karşılaştırmalarda, sol taraftakinin HD Remaster versiyonu olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim. İyi seyirler!

Yorumlar