KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Nisan Ayının İlk PlayStation Plus Oyunu Belli Oldu

İçinde bulunduğumuz ayın PlayStation Plus oyunlarına kavuşalı henüz bir hafta oldu, ama Sony şimdiden bir sonraki ayın hazırlığına başlamış bile. Öyle ki, Nisan ayının ilk PlayStation Plus oyunu şimdiden belli oldu. Sabit diskinizde Drawn to Death yer açın.

Nisan Ayının İlk PlayStation Plus Oyunu Belli Oldu

Mart ayının ortasına gelmişken ve bu ayın PlayStation Plus oyunlarının kullanıcılara sunulmasının üzerinden henüz bir hafta geçmişken, önümüzdeki ayın ilk Plus oyunu daha şimdiden ortaya çıktı. US PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamaya bakılırsa, Nisan ayının PlayStation Plus oyunlarından bir tanesi Drawn to Death olacak.

PlayStation 4 için özel olarak geliştirilmiş olan Drawn to Death, bildiğiniz gibi God of War ve Twisted Metal serilerinin yaratıcısı olan David Jaffe'nin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bir gencin defterinin sayfalarından fırlayarak ekranlarımıza gelecek olan Drawn to Death, haliyle el çizimi şeklinde bir görselliğe hakim olacak. Hırgürün hakim olduğu çoklu-oyuncu tabanlı bir arena oyunu olan Drawn to Death, dört oyuncuya kadar destek verecek. Oyundaki her bir karakterin kendisine özgü davranışları olacağını gibi, pasif eğilimleri ve özel saldırıları da bulunacak. Buna ek olarak, aynı Twisted Metal oyunlarında olduğu gibi savaş alanında silah olarak kullanılabilecek gizli saklı noktaların yer aldığı oyun, bir hayli ilginç görünüyor. Drawn to Death, çoklu-oyuncu tabanlı oyunları seven kullanıcılar için yeni bir alternatif olabilecek mi, bunu Nisan ayı geldiğinde hep birlikte öğreneceğiz.

Yorumlar