KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Neil Druckmann Yeni Bir The Last of Us: Part II Paylaşımı Yaptı

PlayStation Experience 2016 etkinliği sırasında duyurulmuş olan The Last of Us: Part II, şu anda en çok beklenen PlayStation 4 oyunları arasında yer alıyor. Naughty Dog tarafından geliştirilmesi devam edilen oyun için şimdilik bir çıkış tarihi verilemiyor. Hatta ve hatta herhangi bir çıkış yılı veya aralığından da bahsedilmiyor. Bu sene E3 fuarı sırasında yapılan oynanış gösterimi yapılmış ve Neil Druckmann tarafından da detaylı bilgiler paylaşılmıştı. Ne var ki, uzun zamandır The Last of Us: Part II ile ilgili yeni bir gelişme yaşanmamıştı. Buna ek olarak, bu sene PlayStation Experience etkinliğininin düzenlenmemesini ve önümüzdeki sene de Sony cephesini E3 2019 fuarına katılmayacağını hesaba katacak olursak, devam oyunu 2020 yılına sarkacakmış gibi görünüyor. Gerçi söz konusu Sony olunca, bir son dakika golü de gelebilir. Şimdilik bir şey söylemek zor desek daha doğru oluyor.

Öte yandan, Naughty Dog Vekil Başkanı ve The Last of Us: Part II projesinde Yaratıcı Yönetmen olan Neil Druckmann, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Bu Twitter paylaşımında da oyunun sahne arkasından bir fotoğraf yer alıyor.

Sizin de gördüğünüz gibi, Ellie karakterini canlandıran Ashley Johnson gitar çalarken, E3 2018 fuarındaki oynanış gösteriminde ilk kez gördüğümüz Dina karakterini canlandıran Shannon Woodward da hemen önünde yere oturmuş bir halde onu dinliyor. Fotoğrafı paylaşan Neil Drukmann, beraberinde de "Şimdiye kadar üzerinde çalıştığımız en karmaşık ve yürek burkan sahnelerden bir tanesini gösteren, bu haftanın vurucu çekimi. Biraz tatil yapmanın zamanı geldi! Mutlu tatiller... daha fazlası önümüzdeki sene gelecek." şeklinde bir yorum paylaştı.

Bu sahnede nelerin olduğunu, olacağını tabi ki bilmiyoruz, ama Ellie karakterinin gitar çalmakta olduğunu ve her ne kadar senaryo sırasında yer almayacağını öğrenmiş olsak da, duyuru fragmanında da aynı şekilde gitar çalarken Joel ağabeyimizin sahneye giriş yaptığını hatırlayacak olursak, muhtemelen Joel odaklı bir sohbetin geçeceğini tahmin edebiliriz. Ancak bunun ne kadar doğru çıkacağını da The Last of Us: Part II satışa sunulmadan önce öğrenmemiz haliyle mümkün olmayacakmış gibi görünüyor.

Yorumlar