KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Need for Speed: Payback'in Serbest Dolaşım Özelliği Bugün Geliyor

Ghost Games bir süredir Need for Speed: Payback oyununun yeni yaması üzerinde çalışıyordu. Yayınlanması ile oyuna bazı ek özellikler getirecek olan yamanın tarihi belli oldu. Merak etmeyin, uzakta değil... Uzun zamandır talep edilen bir özellik, en nihayetinde bugün itibarıyla Need for Speed: Payback oyununa ekleniyor: Serbest dolaşım. Ama tabii ki hepsi bu kadarla da sınırlı değil.

Need for Speed Payback'in Serbest Dolaşım Özelliği Yarın Geliyor

Bu yılın başlarında, Ghost Games, Need for Speed: Payback için serbest dolaşım özelliğinin ekleneceğini bizlere duyurmuştu. Ancak bunun için herhangi bir tarih verilmemişti. Bugün bu özellik ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Bu yeni gelişmeye göre, Need for Speed: Payback oyununun  PlayStation 4PC ve Xbox One versiyonları için için bugün yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme ile birlikte beklenen özellik en nihayetinde oyuna eklenecek. Bir diğer deyişle, oyunun çoklu-oyuncu modunda da Fortune Valley şehrinde arkadaşlarımızla birlikte dilediğimiz gibi dolaşabileceğiz.

Yeni yamanın getireceği tek yenilik serbest dolaşım özelliği olmayacak. Catch-Up paketleri de Need for Speed: Payback oyununa eklenecek. Peki bu paketler ne işe yarıyor? Tabii ki arabamızı daha hızlı geliştirmemize yarıyor. Oyunun senaryosundaki belirli aşamalara gelince açılacak olan bu paketler, Level 6, Level 11 ve Level 16 olarak sıralanıyorlar ve oyun içinde kazandığımız para ile açılabilecekler. Üçüncü bölümün sonunda açılacak olan Level 6 için 71,400 vermemiz gerekecekken, dördüncü bölümün sonunda açılacak olan Level 11 için 131,000 ve beşinci bölümün sonunda açılacak olan Level 16 için de 180,000 lazım olacak. 

Öte yandan Underglow ve Tire Smoke için değişik varyasyonlar da eklenecek. Steel Blue, Candy Pink, Cyan, Coral ve Gold renklerinde olacak bu varyasyonlar, halihazırdaki seçeneklere dahil olacak ve seviye atladığımız anda Shipments bölümünden erişim sağlayabileceğiz. Ayrıca, kullanmadığımız Speed Card'larımızı da artık satabilecek veya takas edebileceğiz. 

Son olarak, Snapshot Pro da yayınlanacak olan yamadan nasibini alacak bir başka özellik olacak. Ghost Games tarafından yapılacak olan iyileştirmeler ve geliştirmeler neticesinde, Cool, Warm, Grunge, Vintage, Desaturated, Lo-Fi, Vivid Retro, Infra Zone ve Monochrome Monitor olmak üzere yeni filtre seçenekleri eklenecekken, kamera uzaklığı arttırılacak. Buna ek olarak, rakiplerimize yoldan çıkarttığımız sırada araya giren kısa özel sinematikte bile fotoğraf çekimi yapabileceğiz.

Evet, uzun süreli sessizliğin ardından Ghost Games karşımıza müjdeli bir haber ve bolca yeniliğin olduğu yeni bir Need for Speed: Payback yaması ile çıktı. Bakalım gelecekte oyuna daha başka ne gibi yenilikler getirilecek? Olası gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar