KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Need for Speed Payback'in Haritasının Tamamı Göründü

Önümüzdeki ay bu zamanlarda Need for Speed Payback ile buluşmuş olacağız. 10 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulacak olan serinin yeni oyunu, yine iddialı bir şekilde geliyor. Bu defa ise hayali Fortune Valley şehrinde olacağız. The House isimli bir örgüte karşı bir intikam mücadelesine gireceğimiz oyunumuzda, görünen o ki yine devasa bir harita bizleri bekliyor.

Ghost Games tarafından geliştirilmekte olan Need for Speed Payback oyunun yayıncısı Electronic Arts, internet sitesi ve Twitter hesabı üzerinden  Fortune Valley şehri haritasının tamamını yayınladı. Daha önceden yayınlanmış olan bir oynanış fragmanı ile şehre yakından bakmıştık, ama haritasının tamamını görme fırsatımız olmamıştı. Bugüne kadar...

Orijinal boyutuna şuradan ulaşabileceğiniz harita, sizlerin de gördüğü gibi dört büyük bölgeye ayrılmış. Mount Providence, Liberty Desert, Silver Rock ve Silver Canyon. Her ne kadar yayınlanmış olan fragmanlarda tozun toprağa karışmasına tanık olmuş olsak da, Silver Rock gibi bölgelerde şehir içi yarışlar da bizleri bekliyor olacak. Öte yandan, Liberty Desert bölgesindeki Airfield 73, ekibimiz ile polis arasında sıkı bir mücadeleye sahne olacakken, Silver Canyon dolaylarındaki Silver Dam ise galibiyet için yine fazlası ile tehlikeli yarışlara girmemiz gerekecek.

Yorumlar