KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Microsoft, GamesCom 2017 Konferans Tarihini Açıkladı

Microsoft cephesini geçtiğimiz GamesCom fuarında görememiştik. Herhangi bir sunum yapmak yerine, fuar ile eş zamanlı olarak Xbox FanFest etkinliği düzenlemiş ve popüler oyunlarını oyun meraklılarının beğenisine sunmuştu. Bu sene de aynı şey mi olacak diye düşünürken, Microsoft bizlere müjdeli bir haber vererek GamesCom 2017 fuarında yapacağı sunum için tarih verdi.

Microsoft, GamesCom 2017 Konferans Tarihini Açıkladı

GamesCom tarihinde bir ilk olarak bu seneki fuar açılışının Almanya Başbakanı Angela Merkel tarafından yapılacağı GamesCom 201722 - 26 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. E3'ten sonra, yılın bir diğer büyük fuarında oyunlar ile iç içe toplamda beş gün geçireceğiz. Microsoft da bu güzel haftaya konferansı ile renk katacak. Şirket tarafından yapılan açıklama neticesinde, 20 Ağustos 2017 Pazar günü, TSİ 22:00  sıralarında konferansına başlayacak. Xbox One X konsolunun fuarda yer alacağını söyleyen Microsoft, Xbox One ve Windows 10 PC platformlarında Forza Motorsport 7, Age of Empires Definitive Edition ve Sea of Thieves de dahil 27 adet oyunun oynanabilir olarak yer alacağını da onayladı.

Tabi ki Microsoft cephesinin tüm hazırlığının bu olmadığını düşünüyoruz. Oynanabilir olarak fuar alanında yer alacak oyunlara ek olarak, konferans sırasında da yeni duyuruların geleceğini tahmin ediyoruz. 

Yorumlar